Jak zdobyć bonus w Vulkan Vegas

Różne oferty z Vulkan Vegas w formie bonusów sprawiają, że gra online jest bardziej różnorodna i przyjemniejsza. Ale zanim skorzystasz z konkretnej oferty, musisz zrozumieć, jak ona działa. Najpierw przeczytaj wszystkie informacje o premiach, aby dowiedzieć się, co otrzymujesz i co musisz zrobić.

Bonus Co daje Jak zdobyć
Za pierwszą wpłatę 100% plus 25 darmowych spinów Wpłać co najmniej 40 zł na konto
Za drugi depozyt 125% plus 50 darmowych spinów Depozyt od od 60 zł do 199 zł
200% plus 100 darmowych spinów Depozyt od 200 zł

Vulkan Vegas daje darmowe spiny

Klub wita nowych graczy i oferuje im reload od pierwszego depozytu i darmowe spiny. Aby otrzymać prezent powitalny, musisz zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty. Zaliczka musi wynosić co najmniej 40 PLN. Następnie otrzymasz 100% depozytu do 1200 PLN plus 25 darmowych spinów w grze Book of Dead.

A za drugi depozyt otrzymasz 125% kwoty depozytu do 1600 złotych i kolejne 50 darmowych spinów w Vulcan Vegas w grze Doom of Dead. Jeśli drugi depozyt wynosi od 200 PLN, gracz otrzyma 200% i 100 darmowych spinów w grze Fire Joker. Bonus jest ważny przez 5 dni, a niezbędny obrót to 40-krotność kwoty bonusu.

powitanie nowych graczy
Powitanie nowych graczy

Co to jest program lojalnościowy?

Vulkan Vegas Casino oferuje wszystkim graczom udział w programie lojalnościowym. Wszyscy, którzy zarejestrują swoje konto na stronie, są automatycznie rejestrowani w programie. Za każde 6 złotych wydanych na gry gracz otrzymuje 1 punkt. Im więcej punktów ma gracz, tym wyższy będzie jego status w programie lojalnościowym.

Program ma aż 99 poziomów. Każdy ma swój własny bonus z kasyna Vulkan Vegas. Na przykład zwrot gotówki lub prezent urodzinowy.

statusy użytkownika
Statusy użytkownika

Jak działa cashback

Użytkownicy, którzy osiągnęli dziesiąty poziom w programie lojalnościowym, mogą otrzymać zwrot pieniędzy. Pod warunkiem, że kwota tygodniowego depozytu minus otrzymane bonusy wynosi co najmniej 15 USD. Środki są automatycznie zwracane na twoje konto w każdy poniedziałek o północy GMT. Cashback obliczane są w następujący sposób:

Zwrot = (Wpłaty-(Wypłaty+Nagrody))*k = Cashback (tygodniowy)

k — współczynnik zwrotu, który zależy od poziomu użytkownika w programie lojalnościowym. Konieczne jest przestrzeganie zasad handlu, które w tym przypadku są 5-krotność jego wartości. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 8000 PLN.

Jak dostać się do Vulkan Vegas kod promocyjny

Możesz otrzymać promo code w wiadomościach e-mail z kasyna lub jako prezent dla aktywnej gry. Czasami Vulkan Vegas oferuje kod bonusowy jako nagrodę za wygraną w turnieju lub jako prezent urodzinowy.

jeden z turniejów
Jeden z turniejów
Back to top button