Newsy

Crypto Gambling w Las Vegas, ponieważ Resorts World przygotowuje się do otwarcia o wartości 4,3 miliarda dolarów

Gracze będą mogli używać kryptowaluty jako formy płatności podczas obstawiania w kasynie w Las Vegas po raz pierwszy tego lata, ponieważ kompleks Resorts World o wartości 4,3 miliarda dolarów przygotowuje się do otwarcia.

Resorts World Las Vegas będzie pierwszym od podstaw projektem, który trafi na Strip od dekady, kiedy oficjalnie otworzy sale kasyn i 3, 500 pokoje hotelowe dla gości w czerwcu 24.

Mega resort jest jedną z najdroższych inwestycji w historii Las Vegas i obiecuje zmodernizować branżę bukmacherską w mieście, gdy gracze coraz częściej sięgają po hazard online.

A jedną z największych ewolucji, jakie mają miejsce w nowym ośrodku hotelowo-rozrywkowym, jest wprowadzenie hazardu kryptowalutowego, które jest wynikiem partnerstwa z kryptowalutą Gemini które pozwolą graczom na korzystanie z technologii ich portfela kryptowalut.

„Jako pierwszy rozwinięty ośrodek na rynku Strip od ponad dziesięciu lat, Resorts World Las Vegas jest zaangażowany w integrację innowacyjnych udogodnień technologicznych w całym ośrodku, aby usprawnić ogólną podróż gości ”- powiedział Scott Sibella, prezes Resorts World Las Vegas.

„Współpracując z firmą Gemini, liderem w dziedzinie wymiany kryptowalut, robimy kolejny krok w kierunku dostarczania progresywnych wartości Doświadcz rozwiązań dla współczesnego podróżnika do Las Vegas. ”

Korzystanie z kryptowaluty w Vegas

Posiadanie kasyna kryptowalutowego w Las Vegas jest nieznanym krokiem dla Strip, który nie przeżył poważnej rewolucji w swoich głównych kasynach jeszcze przed krachem finansowym w 2007. Mamy jednak nadzieję, że kryptowaluty i boom na odbudowę po Covid mogą sprowadzić turystów z powrotem do miasta. Waluty Blockchain, takie jak Bitcoin, są używane przez wiele kasyn online jako forma płatności zarówno dla wpłat, jak i wypłat – a teraz Vegas nadrabia zaległości.

„Niezależnie od tego, czy ich klienci mają możliwość korzystania z kryptowaluty w Resorts World Las Vegas, czy zamieniają dolary na kryptowaluty, bycie jednym z pierwszych, którzy obsługują kryptowaluty, to świetny sposób na zaspokojenie potrzeb następnej generacji klientów i podaj 21 stulecia doświadczenia ”- powiedział Tyler Winklevoss, dyrektor generalny Gemini.

Gracze często preferują kryptowaluty podczas hazardu online, ponieważ zapewniają one bezpieczne metody transakcji, podczas gdy niektórzy gracze nie decydują się na obstawianie dolarów na rachunkach czekowych.

Ostatnie lata przyniosły boom w korzystaniu z kryptowalut, a nawet zawodowi gracze sportowi są teraz jest płacony w walucie elektronicznej, podczas gdy zakłady sportowe Bitcoin są coraz większe ng popularności.

Czy pojawi się więcej kasyn?

Zwykle, gdy jedno kasyno wdraża jakąś formę nowej technologii, inne mają zamiar naśladować garnitur. I jest prawdopodobne, że to samo stanie się z kryptowalutami, gdzie konkurencyjne kasyna będą uważnie obserwować Resorts World w nadchodzących miesiącach.

Dokładny proces, w którym Resorts World Las Vegas stanie się kasynem kryptograficznym, nie został jeszcze upubliczniony. Jednak wcześniej w 2021 producent automatów do gier Game Technology Plc opatentował technologia, która pozwoliłaby graczom przesyłać środki kryptograficzne – takie jak Bitcoin – na konto hazardowe, z którego mogą następnie obstawiać.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski