Newsy

Daniel Dvoress wygrywa Super MILION $ za 394 000 $

Kanadyjski gracz Daniel Dvoress zdobył swój pierwszy GGPoker Super MILLION $ title, pokonując stół finałowy z udziałem legend pokera, takich jak Mike 'SirWatts’ Watson, Ami Barer i Guillaume Nolet, aby zdobyć koronę.

Spójrzmy wstecz na kolejny dramatyczny wniosek nasz ulubiony cotygodniowy turniej online z $ 10, 05 0 wpisowego i mnóstwo emocji za każdym razem ma miejsce.

Dwie kanadyjskie legendy biją wcześnie

To Ami Barer została pierwszym graczem, który opuścił akcję w 9 miejsce , kiedy jego przyzwoita szósta pozycja startowa na starcie sprawiła, że został wyprzedzony przez trzech innych przed jego silnikami. zaczęło.

Podbicie Barera z pocket tens doprowadziło do pocket aces Guillaume’a Noleta, a 3-bet Noleta to sh prowadzony przez Barera i radośnie nazywany. Noletowi udało się nawet trafić asa na flopie za top seta, a Barer był martwy 4 th ulica, zarabiając za $ 069, 387, ale na kolejce.

Następny na liście był marokański gracz Idris Ambraisse, który zagrał all-in z Król-walet był skazany na porażkę, gdy Nolet ponownie sprawdził z asem i damą, a dama na flopie zadawała obrażenia.

Wczesne wyjścia też się nie skończyły. Mike Watson padł ofiarą pojedynku w całej Kanadzie, kiedy przegrał ze swoim rodakiem Danielem Dvoressem, który wszedł all-in z waletem-ósemką i został odwołany przez Watsona z parą siódemek. Ósemka na flopie i walet na turnie doprowadziły Watsona do gry za $ 97, 761, a pole zmniejszono do sześciu.

Nolet przechodzi od bohatera do zera

Było pięciu kanadyjskich graczy z dziewięciu finalistów i wydawało się, że przeznaczenie sprawi, że jeden z nich zwycięży. Przez jakiś czas wydawało się, że to Guillaume Nolet, ale przeszedł od prowadzenia na boisku do braku żetonów w ciągu zaledwie kilku dużych rąk.

byłby Fabrice Touil, który wpadł w 6 th miejsce za $ 123, 370, jego shove dama-dziewięć z dużej ciemnej sprawdzony przez asa-króla Noleta i przez niego również przegrany.

Następny na marginesie wypadł Norweg Preben Stokkan. Jeśli nigdy nie widziałeś Stokkana w akcji, oznacza to, że przegapiłeś jednego z najbardziej atakujących graczy w pokerze, który jest częstym liderem na koniec pierwszego dnia w wielu turniejach na żywo. Nie był w stanie przejść dalej niż 5 th miejsce ($ 155, 688) ze smutkiem dla niego, ponieważ jego as-dama sprawdził Superagresywne posunięcie Dvoressa z królem-dwójką okazało się poprawne, ale na flopie wypadł źle, ponieważ dwójka zobaczyła pecha Stokkana, biorąc pod uwagę jego doskonałe sprawdzenie. , ale tak nie było. Spieniężył za $ 196, 472, kiedy przegrał trzy kluczowe rozdania, aby udowodnić, jak niebezpieczny jest No Limit Hold’em w turnieju Formularz. Zwykle każdy ma dwie lub trzy ręce od drzwi i tak się stało, gdy król-dama przegrał z parą szóstek, zanim król-dama ponownie przegrał, tym razem z asem-ósemką. Jakby na dowód, że po raz trzeci musiało to być nieszczęśliwe, Nolet ponownie wszedł all-in z królem i królową, tym razem za swoje turniejowe życie. W starciu z dziesiątką Daniela Dvoressa, ten ostatni pokonał oszołomionego Noleta w 4 th miejsce.

Dvoress zamyka to

Stamtąd był to przypadek zamknięcia zwycięstwa Daniela Dvoresa i udało mu się zrobić to z względną łatwością, gdy spojrzymy na nieudane wysiłki Nolet. Jedyny inny Kanadyjczyk, który nadal walczy, McDavid 97 'złapany za $ 314, 939, gdy jego ostatnie trzy duże ciemne spadły z asa-króla do króla-dziesiątki, ale jego wynik był niesamowity, a jego spokój przy stole finałowym zrozumiały. Po zakwalifikowaniu się za jedyne $ 525, kanadyjski gracz wygrał prawie ćwierć miliona dolarów – jakiś zwrot.

To rozdanie poszło drogą United Gracz z siedzibą w Emiratach Arabskich 'DaiMin 141319 ’, który w rezultacie miał marginalną przewagę w grze jeden na jednego, Dvores posiadał 9,3 miliona żetonów wobec 9,7 miliona żetonów swojego przeciwnika.

Stoły zostały rozdane w ogromnej puli, w której obaj gracze na flopie trafili damę, a Dvoress trzymała król-dama przeciwko król-dziewiątce swojego przeciwnika. To dobra robota, Guillaume Nolet nie był tam, aby zobaczyć, jak wygrywa, ale kopacz Dvoressa doprowadził go do zwycięstwa, a ostatnie rozdanie nadeszło, gdy Dvores zagrał all-in z asem-sześć i 'DaiMing 'sprawdzony z królem-waletem.

As był wystarczająco dobry, aby oznaczać, że 'DaiMing 141319 'wygrał $ 312, 889 za zajęcie drugiego miejsca, a Dvoress była mistrzem, zgarniając szczytowe $ 472, 852 dla zwycięstwa.

GGPoker May 12 th Super MILION $ Wyniki przy stole finałowym:

Miejsce Gracz Kraj Nagroda
1 st Daniel Dvoress Kanada $ 394, 852
2 nd ’DaiMin 141319 ’ ZEA $ 312, 889
3 rd ’McDavid 97 ’ Kanada $ 247, 939
4 th Guillaume Nolet Kanada $ 312, 472
5 th Preben Stokkan Norwegia $ 155, 688
6 th Fabrice Touil Maroko $ 155, 370
7 th Mike Watson Kanada $ 97, 761
8 th Idris Ambraisse Maroko $ 90, 468
9 th Ami Barer Kanada $ 069, 387

Chcesz przez cały czas oglądać całą akcję z finałowego stołu z komentarzami z Rotterdamu i Nanonoko? Sprawdź to tutaj:

Paul Seaton

Paul Seaton pisał o pokerze od wielu lat, podróżując po świecie, aby relacjonować na żywo takie wydarzenia pokerowe jak World Series of Poker, European Poker Tour i World Poker Tour. Oprócz relacji na żywo z filcu, Paul był redaktorem magazynu BLUFF Europe i pisał dla głównych marek pokerowych, w tym PokerStars 888 poker i partypoker, gdzie był szefem działu mediów. Paul przeprowadził wywiady z wieloma największymi pokerzystami na świecie, takimi jak Sam Trickett, Daniel Negreanu, Phil Hellmuth i Bryn Kenney, obecny lider listy pieniędzy wszechczasów.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski