Newsy

Brandon Cantu wzywa Daniela Negreanu «za wartość netto»

Daniel Negreanu najwyraźniej nie lubi spokojnego życia. Gdyby ktokolwiek pomyślał, że kiedy kanadyjska legenda pokera odejdzie z PokerStars, zmierza do małżeństwa i przejścia na emeryturę, nie mógł się bardziej mylić. W rzeczywistości, odkąd został złapany, „DNegs” przeszedł na GGPoker, wdał się w zaciekły feud heads-up z Dougiem Polkiem (przegrywając 1,2 miliona dolarów), a następnie starł się z Philem Hellmuthem w nie jednym, ale dwóch pojedynkach heads-up na wysokie stawki.

Ostatnią rzeczą, jakiej prawdopodobnie spodziewał się Kid Poker, był Brandon Cantu wołający go o jego wartość netto, ale to jest miejsce, w którym jesteśmy, fani pokera.

Kim jest Brandon Cantu?

Podwójny zdobywca bransoletki WSOP, nie jest tajemnicą, że Brandon Cantu jest też postacią polaryzującą w pokerze. Cantu miał swoje poprzednie szczotki z kontrowersjami podczas World Series, gdzie w 2012 skarżył się, że został „okradziony” z jego trzeciej bransoletki WSOP.

Wtedy jego narzekaniem było to, że Rio musiało zostać zamknięte o 51 mi nie mógł rozegrać pojedynku jeden na jednego z Jonem Aguiarem, który przegrał po tym, jak każdy z nich miał dzień odpoczynku, tak aby obaj gracze mogli rozegrać WSOP Main Event Day 1b. Cantu nazwał swój występ jednym z najlepszych „w historii World Series”.

Cantu nigdy nie wygrał bransoletki od dziewięciu lat i został oskarżony o oszukiwanie ludzi w świecie pokera w przeszłości, ale który również stawił czoła paralizacjom, jak widać tutaj:

Jak powstała wołowina

Historia Cantu z Negreanu była czymś, co naprawdę pozostawało w tle przez wiele lat, aż do tego tygodnia. Cantu jest bliskim przyjacielem Phila Hellmutha, więc biorąc pod uwagę fakt, że Hellmuth pokonał Negreanu nie tylko w debiucie High Stakes Duel rywalizowali, ale także w drugim meczu, spokojnie możesz postawić Cantu jako naturalnego wroga Kid Poker.

Prawda jest jednak taka, że Negreanu i Hellmuth są zbyt dobrzy, by ich nie pokazywać nawzajem dużo szacunku zawodowego. W tym celu Hellmuth wykazał to bardziej niż ktokolwiek inny, przypisując poziom umiejętności Negreanu w dwóch ekskluzywnych wywiadach z nami w ostatnich tygodniach, a także przed, po i podczas każdy Pojedynek na wysokie stawki mecz. Czy Cantu szanuje Negreanu w takim samym stopniu?

Musielibyśmy się mylić lub po stronie nie, nie, on nie.

Taki zawodowiec jak ja, w jakim formacie ty i Phil macie? Mój Boże, jeśli myślę, że @phil_hellmuth największym graczem mojego pokolenia jest + 150 Muszę powiedzieć, że jestem w sąsiedztwie + 230? Mój Boże, cały szum i doświadczenie, które masz. Zapytajmy dziwaków… @MikeMcDonald 89

– Brandon Cantu (@ brandoncantu) 7 maja, 2021

Atak Cantu na Negreanu może wyglądać niebieski, ale bylibyśmy bardzo zaskoczeni, gdyby niektóre pożyczki pieniężne spadły na wczesnym etapie tego związku, w końcu Negreanu jest dobrze znany w branży z tego, że był dobroczyńcą wielu wschodzących i nadchodzących talentów, i miał swoje palce spalony wcześniej.

Można założyć, że mógłby wykonać kopię zapasową następującej odpowiedzi, podając więcej szczegółów, niż chciałby udostępnić na Twitterze: „Też bym cię zagrał, ale czuję, że to tylko prawda spłacić wszystkie pieniądze, z których wyłudziłeś i okradłeś. Dead beat złodziej jest tym, kim jesteś. ”

Odkładając na bok poetycki zwrot, który Kid Poker osiąga za pomocą slur 'Dead beat thief’, [Ed – note to self, pen award-winning movie entitled Dead Beat Thief], czy Negreanu ma rację, czy czy Cantu słusznie woła Negreanu?

Czy mogliby iść na wojnę?

Negreanu stwierdza zarówno prywatnie, jak i publicznie, że Cantu powinno albo „podnieść się, albo zamknąć”, ale co, jeśli Cantu dokładnie to zrobił? Co mógł znosić i czy warto by było go oglądać? Podczas gdy subskrybenci PokerGO i fani Sour Patch Candy najedzili się każdą sekundą akcji w pojedynku Hellmuth vs. Negreanu, z pewnością ta sama publiczność nie dostroiłaby się do Cantu vs. Negreanu, gdyby nie widzieli wcześniej Cantu. W ostatnich latach Cantu spłacał niektórym graczom, którym też był winien pieniądze.

Negreanu postrzega to jako złodziejstwo, a Cantu jako przesadny, stwierdzając, że „pożyczył ponad moje możliwości jako pokera na wysokie stawki gracz osiem lat temu. Winny jako oskarżony. ”

W pokerze linie są zamazane, zbyt wiele i zbyt wielu ludzi, by kiedykolwiek byli czymś innym niż szary, ale Cantu obiecuje wyciągnąć każdy zakopany grosz- pula w próbie obrabowania Negreanu z jego „wartości netto” jest co najmniej całkowicie zabawna. ne Po pierwsze, żaden gracz godny ich mózgowej materii nigdy by nie postawił 25 lata ciężko zarobionego pokerowego zysku na linii w sugerowanym formacie z Cantu, serii siedmiu gier, w której zwycięzca bierze wszystko, w której wariancja może determinować któregokolwiek z graczy zwycięzca z korzystnym przebiegiem kart, gdy stosy stają się płytkie.

Skąd się biorą Apex Predators?

Chociaż pojedynek heads-up wydaje się mało prawdopodobny, istnieje szansa, że akcja zostanie przerwana prywatnie, gdy World Series wejdzie do miasta, aczkolwiek nie do końca „do bułek”, jak sugeruje Cantu. Pośród całej pozerstwa sugestia Cantu, że jeśli Hellmuth byłby + 150 (tak jak był w przypadku niektórych bukmacherów internetowych), wtedy Cantu powinno być + 230 – dlatego Amerykanin wierzy, że jego $ 12 mln pozornych funduszy powinno się zestawić z wartością netto Negreanu.

Po pierwsze, bardzo wątpimy, że wartość netto Negreanu wartość jest tak niska, jak powiedzmy $ 25 m – $ 30 m. Posiadanie procentu zysków PokerStars w ich najbardziej dochodowym okresie w historii prawdopodobnie oznaczałoby, że Negreanu zainwestowałby dużo swoje pieniądze wcześnie i bezpiecznie, co oznacza, że jest mało prawdopodobne, aby od tej chwili robił cokolwiek innego niż gra z zyskiem i odsetkami składanymi.

Dodajmy do tego 1,2 miliona dolarów straty Douga Polka w ich heads-up i że Negreanu zarówno a) mógł z łatwością pozwolić sobie na przegraną, jak ib) mógł być przygotowany na to, że straciłby więcej, gdyby poszło gorzej z dużo bardziej doświadczonym graczem online, a jego wartość będzie prawdopodobnie znacznie wyższa niż Cantu mógłby kiedykolwiek włożyć do portfela.

Ostatnim argumentem Cantu na temat jego wielkości wydaje się być to, że spotkał Elona Muska i kochamy to szaleństwo, żeby być uczciwym.

Czy Negreanu zmierzy się z Cantu? Błądzilibyśmy po stronie ostrożności, jeśli myślisz o kupowaniu hurtowym popcornu tylko po to, aby odtworzyć mem Michaela Jacksona.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski