Newsy

Kursy na mistrzostwa PGA i podgląd zakładów — Etap ustawiony na Kiawah Island

Drugi kierunek golfa w roku jest gotowy do startu na Kiawah Island w Południowej Karolinie. Najlepsi z najlepszych będą walczyć ze sobą i, co najważniejsze, z polem golfowym, próbując zabrać Wanamaker Trophy do domu, więc spójrzmy na nasze kursy PGA Championship na to wydarzenie. Typy zakładów na PGA Championship pojawią się jutro na naszym blogu.

Możesz oglądać PGA Championship w czwartek i piątek w ESPN + od 7: 10 AM ET na 1: 00 PM ET, a następnie ESPN do 7: 10 PM ET. W sobotę i niedzielę ESPN + ma akcję od 8: 00 AM ET to 13: 00 AM ET, a następnie przełącza się na ESPN do 1: 00 PM ET. CBS przejmuje kontrolę aż do ostatniego puttowania dnia.

Kursy mistrzostw PGA – Ulubione

Rory McIlroy (+ 1100)

rory mcilroy hits a drive

McIlroy wygrał pierwszy raz od listopada 2019, gdy po raz trzeci zwyciężył w Wells Fargo Championship . Teraz wraca na wyspę Kiawah, gdzie wygrał ośmioma uderzeniami w 2012. Ten turniej został rozegrany w sierpniu, co oznacza, że pole będzie teraz wyglądać inaczej, a wyspa Kiawah jest znacznie dłuższa niż wcześniej (to najdłuższa trasa, na której można odbyć główne mistrzostwa). Ale McIlroy jest drugi po Brysonie DeChambeau pod względem odległości, nawet jeśli nie jest strasznie dokładny. McIlroy udowodnił, że nadal jest jednym z najlepszych na świecie, kiedy to wszystko zestawił. Czy może w tym tygodniu na wyspie Kiawah?

Jordan Spieth (+ 1400)

Spieth ukończył T-9 w AT&T Byron Nelson na swoim siódmym szczycie – 10 w ostatnich dziewięciu startach, w tym zwycięstwo w Valero Texas Open. To był wspaniały powrót dla Spietha, który miał atak COVID – 19. Podczas gdy jest niezgodny ze swoim kierowcą (143 rd w zdobytych strzałach: poza koszulką), Spieth jest 18 th w SG: Podejdź, a następnie 47 th w SG: Putting. Jego pewność siebie jest teraz wysoka, a kiedy to się stanie, Spieth może być trudny do pokonania na głównych turniejach.

Justin Thomas (+ 1400)

Thomas boryka się ostatnio, gdy skończył T – 26 na Wells Fargo Championship, jego czwarty finisz pomiędzy T – 17 oraz T-42 od zdobycia mistrzostwa graczy. Jednak Thomas jest jednym z bardziej stabilnych graczy w PGA Tour, zajmując trzecie miejsce w SG: Tee to Green, zakotwiczonym przez świetną grę żelazną (drugie w SG: Approach The Green), co daje mu wiele szans na birdie. Jak zwykle w przypadku Thomasa, jeśli jego zakładanie jest założone, może odejść z wygraną.

Kursy mistrzostw PGA – zawodnicy

Viktor Hovland (+ 2000)

Hovland wchodzi do turnieju z T-3 jeden po drugim w Valspar Championship i Wells Fargo Championship. Po zwycięstwie Collina Morikawy na Mistrzostwach PGA w 2020 Hovland będzie pewny swoich szans na Wyspa Kiawah. Jest czwarty w SG: Off The Tee i szósty w SG: Tee To Green. Jego krótka gra jest w górę iw dół, podobnie jak jego puttowanie. Ale Hovland ma szansę wygrać w ten weekend.

Collin Morikawa (+ 2800)

collin morikawa looks at the pga championship wanamaker trophy

Mówiąc o Morikawie, obrońca mistrza na zawsze zostanie zapamiętany za kierowanie greenem na 16 dołek w TPC Harding Park, a następnie zatopienie orła putta, aby wygrać swoje pierwsze główne mistrzostwa. Morikawa nie spoczął na laurach, wygrywając w tym roku mistrzostwa WGC-Workday Championship, a na ostatnim starcie ukończył T-7 w RBC Heritage. Prowadzi PGA Tour w SG: Approach The Green, ale jego podejrzany stawia (186 th w SG: Putting) może być problemem .

Daniel Berger (+ 2800)

Runda finałowa 64 zamknęli T-3 dla Bergera w AT&T Byron Nelson, a poza trzema nieudanymi cięciami (w tym w The Masters) można argumentować, że Berger był najlepszym graczem w golfa od czasu COVID – 19 uruchom ponownie w zeszłym roku. Drży wokół zieleni (399 th w SG: Around The Green), ale jeśli może być przyzwoity w tej kategorii, Berger może być w niedzielę.

Kursy mistrzostw PGA – Longshots

Sam Burns (+ 5000)

sam burns reacts after a putt

Burns kontynuował swoją wygraną w Valspar z solową sekundą w AT&T Byron Nelson, gdzie prowadził po 54 dziury, ale wyblakły na całym odcinku. Mimo to Burns od dawna jest poza koszulką, jest 22 nd w SG: Approach The Green i T – 26 w SG: Putting. Dla Burnsa to kwestia nerwów i sprawdzenia, czy uda mu się nad nimi zapanować.

Scottie Scheffler (+ 5000)

Scheffler zakończył T – 64 na AT&T Byron Nelson, jego czwarty prosty finisz między T – 54 oraz T-18 (chociaż ukończył T-8 z Bubbą Watsonem na zawodach drużynowych w Zurychu Klasyk Nowego Orleanu). Jednak żelazka Schefflera mogą być luźne (136 th w SG: Approach The Green), a jego putter może ostygnąć ( 116 th w SG: Putting).

Will Zalatoris (+ 5000)

Zalatoris przybył T – 17 na AT&T National po tym, jak przegapił cięcie na Wells Fargo Championship. Zdobył pięć pierwszych miejsc – 26 znajduje się w 12, z dwoma kolejnymi tuż poza wierzchołkiem 26. Jest solidny, dopóki nie dojdzie do zielonego, jakim jest Zalatoris 123 rd w SG: Putting. Jednak pokazał swoje nerwy na Augusta National, gdy Zalatoris zajął drugie miejsce solo za Hidekim Matsuyamą. W tej chwili nie jest przytłoczony, a Zalatoris będzie prawdopodobnie popularnym wyborem wśród bukmacherów.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski