Newsy

Sportradar ogłasza globalną reorganizację

Sportradar zapowiedział reorganizację swojej działalności w całej firmie, dokonujączmiany w kierunku „bardziej regionalnego podejścia”, które będzie wspierać przyszły wzrost.

Nowa struktura, od 1 stycznia 2021 r., Będzie miała na celu kontynuację transformacji Sportradar z wiodącego dostawcy danych bukmacherskich w globalną firmę technologiczną.

Podczas gdy Carsten Koerl pozostanie CEO grupy, trzech regionalnych dyrektorów generalnych będzie kierować operacjami na całym świecie.

Arne Rees zostaje dyrektorem generalnym operacji w Ameryce Północnej, a Werner Becher nadzoruje Wielką Brytanię / region EMEA i Amerykę Łacińską, a Eduard Blonk tymczasowo nadzoruje region Azji i Pacyfiku.

Sportradar twierdzi, że reorganizacja umożliwi dostawcy dalsze wykorzystanie globalnego rozwoju produktów, operacji i infrastruktury inżynieryjnej.

Zmiany zapewnią biznesowi możliwość działania w bliższej odległości od rynków końcowych, co pozwoli mu lepiej wspierać potrzeby klientów, regulatorów i praw sportowych.

Koerl powiedział: „Sportradar jest w pełni zaangażowany w dostarczanie niezrównanych wrażeń naszym klientom i partnerom.

„Nasza zaktualizowana struktura zwiększy nasz poziom zażyłości z klientem, zwinności i ogólnej szybkości reakcji, jednocześnie wykorzystując naszą ogromną skalę globalną.

„Ta reorganizacja jest krytycznym krokiem dla przyszłego rozwoju firmy i będziemy nadal ambitnie stawiać poprzeczkę wysoko w branży”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski