Newsy

Cotygodniowe wiadomości z kasyn: rosną dochody w Makau, rośnie w Vegas Strip i nie tylko

W Las Vegas w dzisiejszych czasach jest dużo życia. Od turystów powracających do inwestujących w deweloperów, mamy mnóstwo informacji na temat nagłówków z tego tygodnia.

Las Vegas Strip nadal rośnie wraz z nowym korytarzem

Gdy Las Vegas zaczyna ożywać po COVID – 19, miło jest widzieć, że rozszerzają się. Korytarz kurortu przy Las Vegas Strip ma już zaplanowanych kilka projektów, ale wydaje się, że wkrótce zostanie uruchomiony kolejny. Deweloper z Las Vegas planuje dodać mnóstwo restauracji i sklepów detalicznych na dwóch akrach ziemi, którą kupił w okolicy. Te akry ziemi zostały zakupione w CityCenter za około $ 80 mln przez Flag Luxury.

Aby dokładnie określić, gdzie ma nastąpić ekspansja, działka znajduje się tuż obok The Shops at Crystals i na południe od Cosmopolitan. To będzie miły dodatek do korytarza ośrodka, ponieważ otwarcie Resorts World Las Vegas jest już zaplanowane na czerwiec 24 th . Resorts World to projekt o wartości 4,3 miliarda dolarów i obecnie jest to kosztowny projekt przeprowadzkowy, jaki kiedykolwiek miał miejsce na Strip. Ledwo przekraczając 4,1 miliarda dolarów Cosmopolitan.

Ale to nie wszystko, co dzieje się na Strip w nadchodzących miesiącach. Były koszykarz NBA Jackie Robinson i obecny deweloper podjęli wysiłki, aby zbudować hotel i kompleks rozrywkowy niezwiązany z grami. To miejsce ma być zbudowane wokół 40 akrów pustej ziemi w nadziei na przyciągnięcie drużyny NBA do tego obszaru. Podsumowując, w The Strip dużo się dzieje.

Kasyna w Makau przekraczają 1 miliard dolarów w kwietniu

Kwiecień okazał się fantastycznym miesiącem dla kasyn w Makau, ponieważ były w stanie odebrać 1 $. 24 miliardów przychodów z gier. Skończyło się na tym, że była to najwyższa miesięczna suma dla nich od czasu, gdy pandemia po raz pierwszy zaczęła się w 2020. Ten gigantyczny miesiąc dał Makau optymizm na przyszłość, chociaż łączna wartość GGR wciąż spada 64 procent w porównaniu z kwietniem dnia 2019.

Makau również odnotowuje ostatnio wzrost liczby odwiedzających. Policja bezpieczeństwa publicznego w Makau wspomniała, że spodziewają się wokół 40, 000 ludzi, którzy przychodzą codziennie, gdy trwają obchody Święta Pracy. W marcu odnotowano, że 754, 541 ludzie byli w stanie droga do Makau, średnio 31, 340 dziennie.

Dyrektor generalny Las Vegas Sands, Rob Goldstein, poparł optymizm Makau. Mówiąc: „Nadal mocno wierzymy w ożywienie w Makau, ponieważ dane z marca były bardzo różne od tych w styczniu i lutym”.

Kasyna Goa zostały zamknięte na weekend, gdy Indie walczą o COVID – 19 Pandemia

COVID – 27 Pandemia nie była łaskawa dla Indii, ponieważ naprawdę ciężko im było ją opanować. Szpitalom brakuje tlenu, a ponieważ pandemia wymknęła się spod kontroli, rząd zażądał, aby wszystkie kasyna w dystrykcie Goa zostały na razie zamknięte. Te kasyna będą mogły zostać ponownie otwarte najwcześniej w tym tygodniu, ale wiele z nich może pozostać zamkniętych, jeśli warunki się nie poprawią. Kasyna nie były jednak jedynymi zamkniętymi obiektami, ponieważ restauracje, hotele i wiele miejsc rozrywki zostały zamknięte na weekend.

Goa ogłosiło, że Piła 2,110 nowe przypadki COVID od samego wtorku, z 31 umierający pacjenci. W sobotę Indie ustanowiły światowy rekord dzięki 400, 000 przypadków tego wirusa. To spowodowało, że ich szpitale zostały całkowicie przepełnione chorymi pacjentami, co spowodowało również niedobór szczepionek.

Teraz próbują zrobić wszystko w ich mocy, aby spowolnić rozprzestrzenianie się COVID – 19, a wszystkie kasyna w Manili również są zamknięte. Miejmy nadzieję, że te kroki przyniosą Indiom bardzo potrzebny powrót do zdrowia.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski