Newsy

Raven Track Czego powinniśmy szukać w systemach śledzenia

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił znaczący postęp w technologii i sztucznej inteligencji, więc sensowne jest, aby branża hazardowa miała platformę śledzenia, która wykorzystuje wszystkie te wspaniałe nowe narzędzia. W rozmowach zarówno z podmiotami stowarzyszonymi, jak i operatorami na konferencjach stowarzyszonych na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat , opinie były spójne (chociaż problemy różnią się nieznacznie między nimi ).   Przemysł śledzenia musi zastosować najnowsze technologie w połączeniu z silnym zrozumienia co ers rynku partnerskie i marki gambing potrzebują, a wspierać go z zespołu obsługi klienta w branży przeszkoleni. Korzystanie kulminację doświadczenie hazardu online affiliate, potrzeb operatora i wprowadzenie intuicyjny UX dokonać następnej generacji śledzenia platformy s   jak Raven jest łatwiejszy w użyciu.  

Jakie problemy wiążą się z platformami śledzącymi?

Jak większość rzeczy w życiu, komunikacja ma kluczowe znaczenie dla związku. Czy to w życiu osobistym lub kontaktach z partnerami biznesowymi, zdolność do spraw adresowych szybko jest vit al dla zdrowego partnerstwa.   Może się to wydawać proste, ale otwarta komunikacja to ogromna ilość ciężkiej pracy. Posiadające   relacja jeden do jednego z   Twój Account Manager naprawdę robi różnicę. Jeśli jest problem z n sa śledzenia lub prowizji płatności, webmasterów i operatorów trzeba znać ich problem będą rozpatrywane, a ich dostawcą jest tylko śledzenie ap wezwanie Hone z dala.  

Jaki wpływ ma zgodność i przepisy?

Aby zapobiec oddziałów i operatorów od otrzymania ogromnych kar od regulatorów branży, wszystkie komunikaty marketingowe muszą nie entic e ich użytkownicy grać nadmiernie. Wytyczne ompliance C należy uznać współczynnik integralną ciągu planów marketingowych, a każdy wysiłek powinien być wykonany do creat e bardziej odpowiedzialnego wiadomości. Większość oddziałów don”t mieć wewnętrzny zespół zgodności, więc powinny one współpracować z przedsiębiorstwami W ho produktów monitorów i wiadomości do przedstawienia odpowiedniego i odpowiedzialnego tonem. Obejmuje on:  

  • Zapewnienie, że obrazy nie przemawiają do dzieci  
  • Egzekwowanie zasad samowykluczenia  
  • Przejrzyste warunki ofert nabycia  
  • Wiadomości, które powinny   mają ograniczenia 18+  
  • Steer ing wolna od reklam, które glamouri s e hazard lub zachęcić straty goni  
  • Unikać ing promoti na oferty z gier, które featur e kreskówek  

Obok tych przepisach branżowych są obowiązkowe kody reklamowe, jeśli chodzi o promoti ng ofert i produktów związanych z hazardem. Każda reklama usług hazardowych musi działać zgodnie z Kodeksem postępowania LCCP, który zapobiega wprowadzającym w błąd reklamom promującym hazard jako sposób na poprawę jakości życia jednostki, przyciąganie nieletnich lub ściganie strat.  

Na jakich innych obszarach powinni skupić się partnerzy i operatorzy?

Dla oddziałów i podmiotów, kanały, takie jak SEO, społecznych, reklam natywnych i CRM są coraz trudniejsze do zdobycia. Dlatego poświęć trochę czasu na współpracę z partnerem zajmującym się śledzeniem, który uprości wszystko, abyś mógł skupić się na różnorodnych dyscyplinach marketingu cyfrowego   promować swoją markę. Możesz być spóźniony, aby obiektywnie spojrzeć na istniejące treści. Czy dodaje wartości, czy po prostu powtarza to samo, co każda inna witryna i -gaming ? Czy oferujesz wyjątkową perspektywę? Ile z tego składa się z wysokiej jakości, długich treści? Podczas gdy jesteś na to, przyjrzeć się swoim głosem. Czy Twoje treści są dynamiczne i pouczające ? To sa n   Wydanie kopii dla kasyna online, ponieważ informacje te są „statyczne” (w przeciwieństwie do zakładów sportowych, który cieszy się stały strumień nowych treści paszy). Aby odnieść sukces, partnerzy muszą zająć się tym problemem w dynamicznej branży, takiej jak hazard.   Stałym problemem w przypadku większości witryn internetowych jest szybkość strony. Zwłaszcza witryny stowarzyszone obsługują wiele banerów i reklam od operatorów. Dlatego audyt witryny (najlepiej połączony z technicznym audytem SEO) może wskazać strony w witrynie, które wymagają uwagi. Jest to szczególnie ważne dla podmiotów stowarzyszonych, które nie inwestują w reklamy PPC; uzyskanie przez słowo kluczowe pozycji na szczycie SERP w sposób organiczny będzie prawie niemożliwe, jeśli te obszary nie zostaną uwzględnione.  

Google już ogłosił, że UX będzie istotnym czynnikiem rankingowym w 2021 roku, więc webmasterzy mają czas na przygotowania. Radziłbym uruchomić Ning innej firmy Test UX, aby zobaczyć, gdzie gracze mogą dostać „zatrzymany”, a następnie wo rk poprawić podróż użytkownika. Pomimo stale zmieniających się zmian algorytmów w wyszukiwarkach takich jak Google, internet jest nieskończenie lepszym miejscem dzięki tym ciągłym aktualizacjom. Zmusza webmasterów do myślenia o treściach udostępnianych czytelnikom, co ostatecznie sprawia, że jest to lepsze doświadczenie dla odwiedzających witrynę.  

 

 

 

 

 

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski