Newsy

Kansas Lottery tymczasowo nie wydaje nagród osobistych

Loteria w Kansas tymczasowo wstrzymała osobiste roszczenia z powodu wzrostu liczby przypadków Covid-19 w stanie. Klienci będą musieli odebrać nagrody za pośrednictwem poczty do odwołania. Klienci, którzy chcą zrealizować wygraną ze zwycięskiego losu, będą teraz musieli to zrobić pocztą.

Każda nagroda w wysokości ponad 600 $ musi przejść przez siedzibę loterii. Proces ten wymaga od klientów wypełnienia odwrotnej strony losu, podpisania go i wysłania pocztą z wydrukowanym formularzem reklamacyjnym. Formularze można wydrukować ze strony loterii lub z terminala Kansas Lottery w punkcie sprzedaży detalicznej.

Operator zaleca klientom wysyłanie losów listem poleconym i sfotografowanie lub zeskanowanie losów przed wysłaniem.

Loteria w Kansas informuje: „Loteria dziękuje wszystkim za zrozumienie i prosi wszystkich o zachowanie bezpieczeństwa i umycie rąk!”

Działalność hazardowa w innych stanach również została ograniczona ze względu na wzrost liczby przypadków Covid-19. Ustawodawcy w Nevadzie zmniejszyli limit pojemności dla kasyn.

Od dzisiaj (wtorek, 24.11.2020) limit pojemności dla kasyn i innych placówek zostanie zmniejszony o połowę, co oznacza, że obiekty będą mogły działać tylko na poziomie 25 procent. Nowe ograniczenia będą obowiązywać przez co najmniej trzy tygodnie, aby walczyć z niedawnym wzrostem przypadków koronawirusa w tym stanie.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski