Newsy

Paddy Power wprowadza na rynek treści Spotlight w obiektach handlowych

Paddy Power nawiązał współpracę z Spotlight Sports Group, a bukmacher wypuścił treści sportowe Spotlight na swoim terenie handlowym.

Dane i analizy sportowe są pierwszymi tego rodzaju, które zostaną wprowadzone do sklepów detalicznych przez Spotlight i będą dostępne w sklepach bukmacherskich Paddy Power w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Zostanie zintegrowany z 450 sklepami Paddy Power i będzie zawierał krótkie wskazówki oparte na analizie statystycznej i opinii ekspertów, obejmujące ponad 20 dyscyplin sportowych.

„To duży krok dla nas jako firmy” – powiedział Alan Pepperell, dyrektor ds. Sprzedaży detalicznej Spotlight Sports Group.

„Przez bardzo długi czas ściśle współpracowaliśmy z Paddy Power, dostarczając wyścigi konne Racing Post i treści dotyczące chartów w sklepach i w Internecie, jednak to oznacza nasze pierwsze kroki w sporcie na pełnym terenie handlowym.

„Treść Spotlight wykracza poza szanse, angażując klientów zakładów bukmacherskich i dostarcza im fragmentu eksperckiej analizy, która pomoże im uzyskać informacje i podjąć lepsze decyzje dotyczące zakładów”.

Uruchomienie zbiega się z ponownym otwarciem punktów bukmacherskich podczas pandemii COVID-19, a Paddy Power zamierza wykorzystać partnerstwo, aby pomóc mu odzyskać siły po braku handlu detalicznego przez cały okres blokady.

Steven Dalton, szef działu zarządzania produktami detalicznymi w Paddy Power, dodał: „Wiemy, że treści Racing Post są od lat podstawą sklepów bukmacherskich i oczekujemy, że sportowe treści Spotlight będą kontynuowały ten trend.

„Jesteśmy podekscytowani, widząc, jak klienci wchodzą w interakcję z treścią, i wykorzystujemy wskazówki i werdykty, aby dokładniej informować o swoich zakładach w naszych sklepach”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski