Newsy

Star Sydney zwiększy pojemność do 10000

Star Entertainment Group ogłosiła, że w świetle najnowszej aktualizacji rządowej poziomy pojemności kasyn można zwiększyć do 10 000 użytkowników.

Australijski operator kasyn prowadzi Star Sydney w Nowej Południowej Walii, a także The Star Gold Coast i Treasury Brisbane w Queensland.

Oba rządy stanowe ogłosiły znaczne złagodzenie ograniczeń dotyczących COVID-19, a nowe przypadki w kraju są obecnie ograniczone do osób poddawanych kwarantannie hotelowej.

Decyzja oznacza, że Star Sydney będzie mogło zwiększyć swoją maksymalną pojemność z 1800 do 10 000 gości od 7 grudnia.

Obejmuje również usunięcie czapki z 300 gośćmi na powierzchnię, podczas gdy klienci będą teraz mogli korzystać z zasady „jedna osoba na dwa metry kwadratowe”, która wcześniej wynosiła jedna osoba na cztery metry kwadratowe.

Zasady dystansowania społecznego między automatami do gier pozostaną jednak aktualne.

W międzyczasie w Star Gold Coast i Treasury Brisbane zostaną zniesione ograniczenia w korzystaniu ze stołów do gier i automatów do gier, a liczba osób dozwolonych na stole do gry wzrosła z czterech do siedmiu.

Queensland już 1 grudnia przyjął zasadę „jedna osoba na dwa metry kwadratowe”. W tym samym dniu stan ponownie otworzył granicę dla mieszkańców Greater Sydney i Victoria.

„Złagodzenie ograniczeń działalności we wszystkich trzech nieruchomościach pozwoli nam powitać z powrotem dodatkowych pracowników, a także większą liczbę naszych członków i gości w bezpiecznym i rozrywkowym środowisku” – powiedział Star.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski