Newsy

Prezes William Hill Ważne, że przegląd hazardu zapewnia właściwą równowagę

Dyrektor generalny William Hill Ulrik Bengtsson z zadowoleniem przyjął przegląd hazardu uruchomiony w Wielkiej Brytanii, mówiąc, że operator nie może się doczekać współpracy z rządem Wielkiej Brytanii.

Inni już zareagowali na rozpoczęcie przeglądu, w tym Rada Zakładów i Gier, a Bengtsson powtórzył pozytywne nastawienie, które podziela reszta branży.

Przemawiając w przeszłości do Gambling Insider, dyrektor generalny powiedział, że jest bardziej przekonany o wyważonym, popartym dowodami podejściu ze strony polityków w Wielkiej Brytanii, niż mógł być w poprzednich latach.

I po raz kolejny podkreślił, że decydenci powinni zachować równowagę podczas oceny brytyjskich przepisów dotyczących hazardu.

W oświadczeniu wysłanym do Gambling Insider Bengtsson powiedział: „William Hill z zadowoleniem przyjmuje przegląd gier hazardowych, który rząd rozpoczął dzisiaj. Nasza branża jest bardziej niż kiedykolwiek zaangażowana w utrzymywanie hazardu tak bezpiecznego, jak to tylko możliwe, a my staramy się podnosić standardy.

„Niezależnie od tego, czy chodzi o zapewnienie, że osoby poniżej 18 roku życia i osoby podatne na zagrożenia nie są narażone na reklamy hazardu, czy też identyfikujemy zagrożonych graczy za pomocą technologii, nieustannie podnosimy standardy, aby zapewnić, że hazard pozostaje bezpiecznym i przyjemnym zajęciem dla milionów ludzi w Wielkiej Brytanii.

„Z niecierpliwością czekamy na współpracę z rządem przez cały czas trwania przeglądu, aby zapewnić, że wszelkie nowe przepisy będą współgrać z postępem poczynionym przez naszą branżę oraz zapewnić jasność i pewność klientom, operatorom i wszystkim osobom pracującym w tym sektorze.

„Ważne jest, aby przegląd był poparty dowodami i zapewniał właściwą równowagę między ochroną słabszych a ciągłą radością dziesiątek milionów, które szczęśliwie obstawiają sporadyczne zakłady, a także krytycznym spojrzeniem na rosnące ryzyko czarnych rynek – na którym nie ma ochrony konsumentów”.

William Hill został w tym roku zakupiony przez Caesars Entertainment, a umowa ma zostać sfinalizowana na początku 2021 roku.

Jednak europejski biznes operatora pozostaje na sprzedaż – Caesars jest zainteresowany tylko operacjami w USA.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski