Newsy

Phil Hellmuth podwaja się! Daniel Negreanu ponownie zatopiony przez Poker Brat

Wczoraj wieczorem piorun uderzył dwa razy, gdy Phil Hellmuth po raz kolejny wyszedł z tyłu, aby wygrać ekscytującą sekundę Pojedynek na wysokie stawki przeciwko Danielowi Negreanu na PokerGO.

nasza przepowiednia właśnie kilka dni przed akcją daliśmy Kid Pokerowi szansę na zwycięstwo w Rundzie 2, ale była to druga wygrana w dwóch grach dla The Poker Brat, który nadal wprawia krytyków jako 96 – zdobywca bransoletki WSOP zakończył się kolejnym niezapomnianym zwycięstwem w swojej znakomitej karierze.

Jak zaniknął szum

Po „ urojeniowych ” histrionikach pierwszej walki, sam Negreanu przyznał, że usiadł w mundurze moro i wyglądając na skupioną na determinacji, miał zamiar zemścić się na swoim starym wrogu w grze, Philu Hellmutcie.

„On jest ogólnie ograniczony, jeśli chodzi o to, do czego jest zdolny”.

Dla porównania, Hellmuth był przewiewny, subtelny kontrapunkt dla bardziej konfrontacyjnego człowieka, którego widzieliśmy w pierwszej walce. Udowodniono, że miał rację, kiedy powiedział, że wygra ostatnim razem, Hellmuth był spokojny, opanowany i trzymał się strefy. Jak zawsze, Hype Show był niesamowity, ale tym razem Nick Schulman miał do zrobienia kilka wnikliwych spostrzeżeń, dlaczego myślał, że pokerowy Brat znów znajdzie się po zwycięskiej stronie filcu.

Ważenie i wielki start

Tym razem ważenie było trochę inne, z dwiema gigantycznymi postaciami pełnymi cukierków na żadnym miejscu przy stole, z powodu duetu Piniaty wykonane na zamówienie. Tak, PokerGO nie szczędziło kosztów, odtwarzając wizje zarówno Kid Poker, jak i Poker Brat, aby rozpocząć ważenie, które możesz obejrzeć tutaj wraz z rozpoczęciem rundy 2.

„Potrzebuję, żebyś się spuścił, bo słyszałem, że jest tam trochę cukierków” – powiedział Hellmuth do Negreanu.

Hellmuth tym razem objął prowadzenie, w przeciwieństwie do jego otwarcia w pierwszym meczu. Seria dwóch par rąk wzmocniła jego stack (200, 000 stosy początkowe zamiast 100, 000 tym razem do odzwierciedlają podwojone wpisowe) powyżej tego przeciwnika, a linie bitewne zostały wytyczone wcześnie i głęboko.

„Jeśli kiedykolwiek grałeś w pokera, zobaczysz pełna dominacja na stole, gdy gra była na dużym stacku ”- powiedział Negreanu o swojej pierwszej kontroli nad walką, ale tym razem nie miał tego samego efektu. „Jest ograniczony pod względem tego, do czego jest ogólnie zdolny jako zawodnik” – dodał Negreanu, ale to Kanadyjczyk chciał nadrobić pierwszeństwo.

Obaj gracze tracą przewagę, ale Hellmuth zwycięża

„Nie mogę patrzeć. To zbyt bolesne. ”

Jak to często bywa w głowach -up poker, prowadzenie zmieniło właściciela z regularnością metronomu. Hellmuth stracił początkową przewagę, ale tak samo jak Negreanu. Z Kid Poker na prowadzeniu, Hellmuth sięgnął po serię małych puli, aby zapobiec sytuacji all-in i ryzykownej sytuacji przed flopem.

Obaj gracze byli wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w grze w pokera po flopie, ale jedno konkretne rozdanie okazało się decydujące. Pomimo tego, że został pokonany na riverze, Hellmuth jako pierwszy wykonał ruch i wszedł all-in, co było kompletnym blefem, który był idealnie zgrany w czasie. Negreanu spasował swoją okazję do sprawdzenia zwycięstwa i poświęcił żetony, które ostatecznie straciły jego prowadzenie.

Hellmuth zbudował prowadzenie 3: 1, a Negreanu spojrzał w dół na parę ósemek. Wszystkie pieniądze trafiły do Phila Hellmutha, który miał tylko asa-cztery, ale po sparowanym flopie i trzech sercach na stole, na riverze Poker Brat zremisował do ogromnego 90 na zewnątrz. „To nigdy nie jest łatwe, prawda?” – powiedział Negreanu, zanim się zaśmiał. „Nie mogę patrzeć. To zbyt bolesne. ”

Na riverze doszło do złamania serca Negreanu, a Hellmuth po raz kolejny wypłukał swojego wielkiego rywala, aby odnieść zwycięstwo.

„Nie mogę pokonać tego człowieka. Kolego, dobrze grałeś. Myślałem, że dobrze grałeś ”. Stwierdziłem Negreanu.

Dopasowanie przechodzi do trzech

Negreanu rzucił wyzwanie, zanim Hellmuth nawet cieszył się uściskiem dłoni po wygraniu piątego z rzędu Pojedynku na wysokie stawki , Hellmuth nie może odejdź zgodnie z zasadami konkursu. Tak się nie stanie po trzeciej walce HSD, ponieważ Hellmuth będzie miał wtedy szansę odejść ze zwycięstwem, jeśli uda mu się przejść 6-0 i wygrać kolejne $ 400, 14 od jednego z najlepszych pokerzystów na świecie.

„Ocenili mnie jako pieprzony przegrany w każdym meczu ”- powiedział Hellmuth o meczu. „To mnie oszałamia, ale po prostu nigdy nie dostaję takiego szacunku i nie mam nic przeciwko. Chcę tylko wygrywać. ”

Po 234, Hellmuth ponownie pokonał Daniela Negreanu, prowadząc do kolejnego mecz, być może finał między duetem, który prawdopodobnie zostanie zaplanowany w przyszłym tygodniu.

Kiedykolwiek to się stanie, prawdopodobnie przejdzie do historii pokera jako jeden z najchętniej spodziewane starcia na filcu od jakiegoś czasu.

Możesz obejrzeć całą akcję z rundy 2 Pojedynek na wysokie stawki , w którym Phil Hellmuth pokonał Daniela Negreanu w dramatycznych okolicznościach tutaj na PokerGO.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski