Newsy

Studio City mianuje Kevina Benninga na starszego wiceprezesa

Studio City International Holdings Limited wyznaczyło Kevina Benninga na stanowisko starszego wiceprezesa, dyrektora generalnego nieruchomości. W nowej roli Benning będzie odpowiadał za działalność Studio City. Zgodnie z opublikowanym oświadczeniem powołanie weszło w życie 10 grudnia 2020 r.  

Studio City i Melco Resorts wymieniają menedżerów. Benning zajmował wcześniej stanowisko dyrektora operacyjnego Melco Resorts and Entertainment (Filipiny) Corporation i był odpowiedzialny za operacje City of Dreams Manila. Zastąpił Geoffry’ego Andresa, który zostanie prezesem nieruchomości MRP. Nawiasem mówiąc, jest to to samo stanowisko, które Andres zajmował od 2015 do 2018 roku, zanim przybył do Studio City.  

Zmiany w zarządzaniu po raz pierwszy ujrzały światło dzienne w kwietniu, kiedy Studio City stwierdziło: „Nominacja pana Benninga wejdzie w życie po zniesieniu ograniczeń podróży w Makau i na Filipinach obowiązujących obecnie w wyniku COVID-19, takich jak że pan Andres i pan Benning mogą podróżować odpowiednio do Filipin i Makau. ” Do tej pory Andres pełnił obowiązki prezesa nieruchomości w Studio City.  

Firma Inside Asian Gaming poinformowała, że Melco Resorts wprowadziło zmiany w swoim zespole wykonawczym w zeszłym roku. Evan Winkler został prezesem firmy, David Sisk objął stanowisko COO Macau, a Andy Choy został mianowany COO International.  

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski