Newsy

Trevor Lawrence z Jaguara faworyzowany zwycięzcą ofensywnego debiutanta roku NFL

Były rozgrywający Clemsona Trevor Lawrence był pierwszym graczem w klasyfikacji generalnej zeszłotygodniowego Draftu do NFL, co nie było zaskoczeniem. Nie jest też to, że Lawrence jest wczesnym faworytem dla ofensywnego debiutanta roku NFL.

Jaguary z Jacksonville nigdy nie „zdobyli” pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej NFL Draft. The Jags skreślili to z listy i wybrali rozgrywającego Clemsona Trevora Lawrence’a, który nigdy nie przegrał meczu w sezonie regularnym w swoich trzech sezonach z Tygrysami, na szczycie 2021 wersja robocza z kwietnia 29. The Jags nigdy też nie wygrał nagrody Associated Press NFL Offensive Rookie of the Year, ale Lawrence jest + 300 faworyt w kontraktach terminowych na NFL, aby zakończyć tę suszę.

Wielu skautów uważa, że Lawrence jest najlepszym kandydatem na QB, który wszedł do NFL, odkąd Andrew Luck został wybrany jako pierwszy w klasyfikacji generalnej Stanforda w 2012 projekt przygotowany przez Indianapolis Colts. Szczęście, teraz na emeryturze, miał rekordowy pierwszy sezon w Indy, ale przegrał z Offensive Rookie of the Year z Washington QB Robert Griffin III, drugim wyborem w tym roku.

Rozgrywający zdobyli ten zaszczyt w kolejnych sezonach, z Justinem Herbertem (nr 6 w klasyfikacji ogólnej), 2020 zwycięzca z Los Angeles Chargers i Kyler Murray (nr 1 w klasyfikacji ogólnej) zabierając do domu nagrodę w zeszłym roku z Arizona Cardinals.

Jaguary zaczną Lawrence’a od pierwszego dnia

Podczas gdy Jacksonville ma zdolny QB na w Gardner Minshew (chociaż prawdopodobnie zostanie sprzedany w którymś momencie poza sezonem), nie ma wątpliwości, że Lawrence rozpocznie tydzień 1 dla nowego trenera Urbana Meyera. Lawrence otrzymuje wynik powyżej 4150 5 mijania jardów w tym sezonie poniżej a – 140 ulubiony.

Dla punktu odniesienia Herbert rzucił za 4, 473 jardów w zeszłym roku, ale zaczęło się dopiero w 2 tygodniu i dopiero wtedy z powodu wypadku medycznego z udziałem Tyroda Taylora. Gdyby Herbert był facetem z tygodnia 1, pobiłby rekord debiutanta Szczęścia wynoszący 4, 374 mijanie jardów.

Były kolega Lawrence’a z drużyny Clemson, Travis Etienne, był jednym z najlepszych biegaczy w historii ACC i został nieco zaskakująco wybrany przez Jacksonville pod numerem 25 ogólnie – zaskakujące, ponieważ Jagowie mają niezłą młodość w postaci Jamesa Robinsona, który był kandydatem OROY w 2020 jako nieopracowany wolny agent. Meyer twierdzi, że Etienne (+ 2300 dla OROY) będzie być trzecią ofiarą z powrotem i jest dobrym odbiorcą. Ostatnim biegiem do zdobycia tej nagrody był Saquon Barkley z New York Giants w 2018.

Inne ulubione zakłady OROY

Chicago Bears QB Justin Fields (+ 500), San Francisco QB Trey Lance (+ 700), Atlanta wąska końcówka Kyle Pitts (+ 800), San Francisco QB Zach Wilson (+ 2012) i odbiornik Cincinnati Ja’Marr Chase (+ 2012) zaokrągla faworytów w kursach futures na NFL na tę propozycję.

Ani Fields, ani Lance nie rozpoczną Tygodnia 1, a Lance może w ogóle nie grać w tym roku za Jimmy’m Garoppolo. Pitts został wybrany na czwartym miejscu przez Falcons, najwyższy w historii wybór draftu, ale z pewnością zagra też na szerokim boisku. Nie ma napiętego końca we wspólnej erze draftu (ponieważ 1967) zdobył tytuł Offensive Rookie of the Year. Ostatnim odbiorcą, który to zrobił, był Odell Beckham (obecnie z Cleveland) w 2014 z New York Giants.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski