Newsy

Umowa na dostawę długopisów GiG z europejską grupą medialną

Gaming Innovation Group (GiG) ogłosiła zawarcie nowej trzyletniej umowy z europejską grupą medialną na dostawę platformy gier online, platformy danych i usług zarządzanych dostawcy.

Firma medialna wykorzysta ofertę gier online GiG na podstawie własnej licencji.

Okres obowiązywania umowy został ustalony na minimum trzy lata, a sama umowa opiera się na połączeniu stałych opłat i udziału w przychodach. Oferta ma zostać uruchomiona przez firmę medialną w pierwszej połowie przyszłego roku.

Komentując transakcję, dyrektor generalny GiG, Richard Brown, powiedział: „Należy spodziewać się wejścia grupy medialnej do iGaming w miarę rozwoju rynków internetowych i lokalnych regulacji.

„Wykorzystanie ich danych medialnych, marek i dostępu do zasobów reklamowych, a także bezpośredni dostęp do podstawowych danych demograficznych, stanowi atrakcyjną propozycję.

„GiG jest niezwykle dumny z możliwości wspierania tego wejścia na rynek i jest przekonany, że będzie to udane partnerstwo”.

Dalsze szczegóły umowy nie zostały jeszcze ujawnione.

Jak dotąd GiG odnotowało znaczny wzrost w tym roku. W trzecim kwartale 2020 roku dostawca odnotował przychody w wysokości 17,9 mln euro (20,9 USD) , co stanowi wzrost o 78% w porównaniu z rokiem 2019.

Przez pierwsze dziewięć miesięcy roku do września przychody GiG wyniosły 45,8 mln euro, co oznacza wzrost o 36% rok do roku. W rzeczywistości przychody za dziewięć miesięcy były większe niż łączna suma firmy za cały 2019 rok.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski