Newsy

Wells Fargo Championship i podgląd zakładów

Mistrzostwa PGA już za kilka tygodni, a najlepsi gracze na świecie z pewnością mieli na swoim talerzu kilka trudnych tras. Pole Copperhead w Innisbrook na Florydzie dało graczom wszystko, z czym mogli sobie poradzić w Valspar Championship. Następnie PGA Tour kieruje się do Quail Hollow Club w Północnej Karolinie, co oznacza, że nadszedł czas na kursy mistrzostw Wells Fargo.

Quail Hollow to par – 71, która rozciąga się na 7, 521 jardów. Podobnie jak Copperhead ma „Snake Pit” jako ich zamykające otwory, Quail Hollow ma „The Green Mile”, który jest par-3 wciśnięty pomiędzy parę par-4. Ten kurs był również gospodarzem Mistrzostw PGA w 2017 i będzie gospodarzem Puchar Prezydentów w 2022. Podobnie jak wiele innych wydarzeń w 2020, ten turniej został odwołany w zeszłym roku z powodu COVID- 19 pandemia.

Jak zawsze, aby obejrzeć to wydarzenie, możesz włączyć kanał The Golf Channel w czwartek i piątek od 2: 00 PM ET do 6: 11 PM ET. Akcja przenosi się do CBS w sobotę i niedzielę o 3: 00 PM ET do końca rundy.

Wells Fargo Championship Odds – Ulubione

Jon Rahm (+ 1100)

Rahm nie pracuje od czasu Zurich Classic of New Orlean, gdzie on i Ryan Palmer zajęli siódme miejsce jako obrońca tytułu. Wcześniej ukończył T-5 na Masters. Rahm skończył T – 63 tutaj na Mistrzostwach PGA w 2017, po raz pierwszy zobaczył Quail Hollow. Jest teraz znacznie, znacznie lepszym graczem, ponieważ Rahm zajmuje trzecie miejsce w światowych rankingach.

Justin Thomas (+ 1100)

Thomas jest o jedno miejsce przed Rahmem w rankingu na 2. miejscu, kończąc T – 13 na mistrzostwach Valspar. Zdobył również mistrzostwo PGA tutaj w 2017, a następnie został T- 21 tutaj w tym zdarzeniu w 2018, więc Thomas odniósł pewien sukces na tym trudnym kursie. Thomas jest również o jedno miejsce przed Rahmem w SG: Tee to Green, zajmując trzecie miejsce, ale jest znacznie lepszym putterem (92 nd w SG: Wprowadzenie do 119 th dla Rahm).

Bryson DeChambeau (+ 1400)

bryson dechambeau hit a bunker shot DeChambeau prowadzi Tour w SG: Tee to Green, głównie dzięki swojemu # 1 miejscu w SG: Off Koszulka. Skończył solo jako czwarty tutaj w 2018, ale teraz DeChambeau jest graczem nr 5 na świecie, a wraz z nim wysokie oczekiwania. Nie ma go od czasów Mistrzów, więc DeChambeau jest z pewnością wypoczęty.

Wells Fargo Kursy mistrzowskie – zawodnicy

Rory McIlroy (+ 1800)

McIlroy eksplodował w świetle reflektorów w Quail Hollow w 2010, strzelanie do rundy finałowej 64, aby wygrać to wydarzenie. Następnie wygrał rekordowymi siedmioma uderzeniami w 2015 i ukończył T- 22 na 2017 Mistrzostwa PGA. Jest teraz zupełnie innym graczem, ranking 20 th na świecie, ale McIlroy ma tak wysokie oczekiwania, że jest tym, co można by uznać za „spadającego”. Mimo to, jego osiągnięcia tutaj sprawiają, że McIlroy jest zagrożeniem. Musi jednak lepiej uderzyć (181 th w SG: Putting).

Xander Schauffele (+ 1800)

xander schauffele watches his shot Schauffele jest co najmniej konsekwentny. Od zeszłorocznych Tour Championship, kiedy miał najniższy par – 72, Schauffele uzyskał 14 zaczyna się i kończy na zewnątrz z góry 20 dwukrotnie z siedmioma piątkami. Jego statystyki są świetne, ranking 62 st lub lepszy we wszystkich kategoriach zdobytych strzałów. Jednak Schauffele, czwarty gracz na świecie, musi to wszystko połączyć.

Viktor Hovland (+ 2000)

Hovland przeniósł się do 14 th w światowych rankingach po T-3 na mistrzostwach Valspar. Jest świetny poza tee, a jego żelazka są fantastyczne, ale Hovland ma problemy z krótką grą, rankingiem 91 st w SG: Around The Green i 78 th w SG: Putting. Jeśli jego płaskownik działa, Hovland jest zagrożeniem, ale czasami robi się zimno, szczególnie w niedziele (91 st w czwartej rundzie).

Kursy mistrzostw Wells Fargo – Longshots

Max Homa (+ 3300 )

max homa hits a golf shot Homa jest mistrzem broniącym i schodzi z T -6 w Copperhead. Może zejść nisko, jako druga runda 63 zasilił Homę do zwycięstwa tutaj w 2019. Homa był bardzo dobry w tym sezonie, wygrywając Genesis Invitational i wystawiając sześć startów T – 22 albo lepiej. Nie udało mu się wygrać w Augusta National i The Players Championship (które wygrał Thomas), dwóch bardzo trudnych (i różnych trasach).

Abraham Ancer (+ 4000)

Ancer przegapił cięcie tutaj w 2018, ale przychodzi na to wydarzenie, grając stabilnie w golfa. Skończył między T – 26 i solowy piąty w każdym z ostatnich siedmiu startów, a ten solowy piąty pojawił się na Copperhead. Ancer jest drugi w PGA Tour pod względem dokładności prowadzenia, ale ma problemy z krótką grą (107 th w SG: Around The Green i 64 th w SG: Putting).

Keegan Bradley (+ 6600)

Bradley wszedł na szczyt 75 po zajęciu drugiego miejsca za Samem Burnsem na mistrzostwach Valspar. To był jego piąty z rzędu finisz na szczycie 33, ale udaje się w miejsce, w którym przegapił cięcie 2019 i dokonał cięcia, ale nie zakończył 2018. Ukończył T – 33 na Mistrzostwach PGA w 2017. Bradley to 40 th w SG: Off The Tee, siódme w SG: Approach The Green i 26 st w SG: Around The Green. Jednak on jest 181 st w SG: Putting i to kosztowało go wygrać w Copperhead.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski