Newsy

Wiktor Malinowski Wins GGPoker Super MILLION$ for $394K

Najnowszy tytuł Super MILLION $ na GGPoker wygrał polski potentat pokerowy Wiktor Malinowski, który pokonał 2019 WS Zdobywca drugiego miejsca w Turnieju Głównym OP Dario Sammartino heads-up, aby zgarnąć wygraną o wartości $ 394, 852.

Z kilkoma ogromnymi nazwiskami przy stole finałowym, był to ekscytujący wyścig z dziewięciu graczy do zwycięzcy, a gracze tacy jak David Peters, Ami Barer i Yuri Dzivielevski ciężko walczą o tytuł, zanim stracą po drodze.

Spójrzmy wstecz na co się stało na wirtualnym filcu.

Powolny start prowadzi do rozmycia wypadków

Stół finałowy GGPoker Super MILLION $ często rozpoczyna się w dość szybkim tempie, ponieważ gracze odpadają wcześnie, próbując zdobyć przewagę w żetonach. Tym razem jednak żadne wczesne latanie nie spowodowało, by ktokolwiek się rozbił i spalił. W rezultacie, oczywiście, stosy stały się płytkie, co zawsze prowadzi do akcji.

Byłby to „ judd_trump ” z Chin, który ostatecznie odpadł jako pierwszy, po godzinie napięcia , tight-agresywna gra. Ostatecznie zagrali all-in z asem-damą i zostali sprawdzeni przez pocket fives Wiktora Malinowskiego. Plansza do króla bez asa, damy ani kart Broadwayu oznaczała zagładę gracza z Chin i wysłała go do domu za $ 61, 468, jeszcze bardziej wbijając władczego Malinowskiego w górę tabeli liderów.

Następny byłby brytyjski gracz Luke Reeves, poprzedni dwukrotny Super MILION Zwycięzca $ wyszedł, gdy jego ostatnie trzy duże ciemne weszły na środek z królem i waletem, po czym został sprawdzony, a następnie przegrany przez re-shove asa i króla Jurija Dziwielewskiego. Okrucieństwo waleta na flopie przed asem na turnie zostało złagodzone jedynie przez $ 77, 468 wypłata dla brytyjskiego profesjonalisty.

Malinowski zbiera stos

Na tym etapie to była gra dla kogokolwiek, ale przez kolejne trzy eliminacje Polak Malinowski zaczął przejmować kontrolę. Pomimo wyeliminowania Reevesa, Dzivielevski byłby kolejnym graczem, który straciłby miejsce, gdy wpadł na full house Davida Petersa, aby zostawić Brazylijczyka na wypłatę $ 97, 761 wkrótce potem.

Ponownie, wygranie tego rozdania nie wystarczyło Davidowi Petersowi, który również był na wirtualnej kolejce w 6 miejsce ($ 123, 394), gdy jego pocket tens nie zdołały wygrać wyścigu z asem-królem Malinowskiego. Kiedy Polak wyrzucił z turnieju kanadyjczyka Guillaume’a Noleta za $ 155, 688, jego as-9 zagrał na flopie z damą Malinowskiego-9, ten ostatni wyglądał na niepowstrzymanego, z 61. 4 miliony żetonów, prawie potrójne pozostałe żetony na stole, które zostały podzielone między Dario Sammartino, Aleksa Ponakovsa i Ami Barer.

Dziel i rządź działa dla Wiktor

Z ogromnym Malinowski bardzo dobrze to wykorzystał i cieszył się, że liczba przeciwników zmniejszyła się do zaledwie dwóch, bez konieczności sprawdzania nawet trzech-betów. To dlatego, że Ami Barer została wyeliminowana przez Aleksa Ponakovsa, kiedy pocket szóstki Ponakova wygrały rzut o monetę przeciwko waletowi Barera, pozostawiając Kanadyjczyka na balu z $ 196, 472.

Ponakow nie wytrzymałby jednak dużo dłużej, ponieważ jego pocket queens nie wytrzymałyby z asem Malinowskiego, as na turnie znów okazał się złoty dla polskiego gracza i opuszczał Wynik po łotewsku jest wart $ 247, 939.

Wyglądało na to, że walka o drugie miejsce w Main Event WSOP 2019 Dario Sammartino, i tak się stało, gdy nie mógł cofnąć chipa deficyt 3,8 mln Malinowskiego 14. 5 milionów.

Pomimo różnic w stosach, ostateczna rozdanie było fajniejsze, co mogło spowodować, że oba stacki trafiły na środek, nawet jeśli żetony były bliżej. Sammartino zakończył turniejowe życie z asem-8, ale został zdominowany przez asa-damę Malinowskiego. Po dogrywce Włochowi nie udało się, Sammartino wygrał $ 312, 889 jako wicemistrz, podczas gdy najlepszy polski gracz w obecnej formie zebrał imponujące $ 394, 852 za zdominowanie stołu finałowego.

GGPoker Super MILIONY $ 6 maja stół finałowy Wyniki:

Miejsce Gracz Kraj Nagroda
1 st Wiktor Malinowski Polska $ 472, 852
2 nd Dario Sammartino Włochy $ 370, 889
3 rd Aleks Ponakows Łotwa $ 314, 939
4 th Ami Barer Kanada $ 196, 472
5 th Guillaume Nolet Kanada $ 155, 688
6 th David Peters USA $ 123, 370
7 th Jurij Dziwielewski Brazylia $ 97, 761
8 th Luke Reeves Zjednoczone Królestwo $ 77, 541
9 th ’judd trump’ Chiny $ 61, 387

Chcesz obejrzeć całą akcję przy stole finałowym? Możesz to zrobić tutaj, z komentarzem Nanonoko i Rotterdamu.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski