Newsy

Wokół stołów: Patrick Leonard wzywa siebie, WSOP ogłasza harmonogram online

To był bardzo pracowity tydzień i w świecie pokera, a jeśli byłeś przy stołach lub z dala od filcu, łatwo mógłbyś przegapić lewę.

Od dramatu online do turnieju na żywo, który pobił rekordy, dzięki opublikowaniu harmonogramu tegorocznych WSOP Online Series jest wiele do nadrobienia.

Przejdźmy się dookoła stołów i wybierzmy najlepsze oferty.

Pady stawiają opór… Samego siebie!

Często tak jest że gracz w pokera pikietuje społeczność, aby zwrócić uwagę na jedno ze swoich osiągnięć, lub nawet szczeka kilka drzew, aby upewnić się, że jego zwycięstwa zostaną zauważone, jeśli popełnisz błąd. Więc to był powiew świeżego powietrza, kiedy podkładki Patricka partypokera 1161 'Leonard skontaktował się z PokerStars , aby zasugerować, że otrzymał punkty, za które jego finiszowanie nie zasłużyło, i że prawdziwym zwycięzcą Tabeli liderów powinien być rosyjski gracz „ Zapahzamazki ”.

Nie tylko czy miał rację, ale Leonard stracił $ 25, 000 nagroda główna

Hej @PokerStars Myślę, że jest szansa, że dodałeś 30 punkty za moje 20 miejsce w 1000 $, które nie powinno się liczyć, ponieważ jest to bubble. Nie chcę wygrywać bez zasług, mimo że drugie miejsce to 0. Czy ZAPA jest prawowitym zwycięzcą, chcę, żeby wygrał. Mogę się mylić, ale myślę, że może się to zdarzyć. pic.twitter.com/TyrFzdzWwe

– Patrick Leonard (@padspoker) kwiecień 29, 2021

WPT Seminole Hard Rock Poker Showdown Breaks Rekordy frekwencji

Byłoby mało powiedziane, że World Poker Tour miało kilka bardzo dużych wydarzeń w swojej wspaniałej i chwalebnej przeszłości. W rzeczywistości trzepoczą potwory od czasu, gdy Mike Sexton po raz pierwszy przedstawił grę na statku wycieczkowym 20 lat temu.

W dzisiejszych czasach, oczywiście, poker nie jest Po prostu grałem na pływającej imprezie, ale w domach ludzi i przez coraz więcej ludzi na całym świecie. Nie powinniśmy więc być zaskoczeni, że WPT Seminole Hard Rock Poker Showdown pobiło wszystkie poprzednie rekordy frekwencji WPT, kiedy drzwi się otworzyły, a dzielniki stołu i maski na twarz zostały podzielone w zeszłym tygodniu. Ostatecznie to Sonny Franco wygrał największy mecz przed finałem w Las Vegas w maju 18 th .

GPI ogłasza nagrody Global Poker, które powrócą za 2022

Było ogromne podekscytowanie na całym świecie pokera, kiedy Eric Danis z GPI ogłosił w tym tygodniu, że nagrody Global Poker powrócą spektakularnie w marcu 2022. Na tym jednak wielkie wiadomości się nie skończyły, ponieważ Jeff Platt również namówił swojego współgospodarza, ogłaszając, że GPA będą transmitowane przez następne trzy lata (2022, 2023 i 2024) dla fanów PokerGO na całym świecie za pośrednictwem ich usługi przesyłania strumieniowego.

Teraz musimy tylko napisać to palące spojrzenie na to, jak radość Teddy KGB z Oreo w Rounders był symptomem jego potrzeby przegrania z Mike’iem McDermottem i zdobycia tej nominacji!

Harmonogram WSOP Online ujawnia Super Summer

Fakt, że seria światowa of Poker organizuje festiwal na żywo od września do listopada 23r & D w tym roku nie powstrzymał największej marki w pokerze, dodając również WSOP online.

Rozeszła się wiadomość, że WSOP Online Series będzie się odbywać przez całe lato w ciągu ostatnich kilku dni, wywołując falę emocji w branży pokerowej i nie tylko. Będziesz grać? Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć najlepsze historie z tego, co z pewnością będzie dramatycznym latem pełnym pokerowych marzeń, które się spełniają.

Wyścig żetonów 100 th Gra w odcinku przyciąga ogromną frekwencję na Unibet Poker

Wreszcie w tym tygodniu pojawiły się 100 odcinek najlepszego na świecie podcastu pokerowego, The Chip Race , celebrowany w najlepszym stylu – poprzez turniej pokerowy. Wydarzenie, które kosztowało EUR 100 do gry, miał gwarancję w wysokości 30, 000, ale przebił się przez to, aby ostatecznie uzyskać ponad € 40, 000 do zgarnięcia w nagrodach, a także dodatkowe nagrody za głowy profesjonalistów Unibet Dara O’Kearney, David Lappin i Ian Simpson.

Oczywiście nie mogliśmy się oprzeć, ale jeśli nie czytaliście, jak radzi sobie nasz własny Paul Seaton, może chcieć to zrobić bez spoilerów. Po prostu nie kontaktuj się z nim na Twitterze i nie mów mu, że asy nigdy nie przegrywają.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski