Newsy

Canelo Alvarez vs. Billy Joe Saunders Podgląd zakładów: kursy i więcej

Saul Canelo Alvarez zmierzy się w sobotni wieczór z siódmym Brytyjczykiem swojej zawodowej kariery bokserskiej i poprzysiągł zemstę Billy’emu Joe Saundersowi z taką samą łatwością, jak jego poprzedni rodacy.

Meksykański Canelo wystawi na szali swoje mistrzostwa świata WBC i WBA w kategorii super średniej na stadionie AT&T w Teksasie i jest ciężkim faworytem do zdobycia pasa WBO Saundersa.

Prawdopodobnie najlepszy funt za funt zawodnik w sporcie, Canelo walczył już dwukrotnie od grudnia i pokonał brytyjskich zawodników, takich jak Callum Smith, Rocky Fielding, Amir Khan i Liam Smith od czasu jego jedynej porażki w karierze z Floydem Mayweatherem w 2013.

„Zobaczymy 8 maja, czy będzie najlepszym przeciwnikiem z którym miałem do czynienia, ale zakłada się, że tak jest ”- powiedział Canelo o Saundersie. „Tak, jest wojownikiem, który dużo się rusza, jest leworęczny, z doświadczeniem. Podobno jest jednym z najtrudniejszych przeciwników, z jakimi się spotkałem. ”

Tymczasem Saunders jest niepokonanym mistrzem wagi superciężkiej i ma oczy na supergwiazdę, trzepocząc 31 – latek w Arlington.

„Pokonał już sześciu Brytyjczyków” – powiedział Saunders. – Pechowy numer siedem dla niego, szczęśliwy numer siedem dla mnie. Myślę, że tak ma być. ”

Canelo vs Saunders Stats

Przebieg kariery zawodowej Canelo Alvarez Billy Joe Saunders
Narodowość Meksykański Angielski
Wiek 30 (Lipiec 18, 1990) 31 (sie 30, 1989)
Dosięgnąć 70.5 cali 71 cale
Rekord 54 – 1-2 30 – 0-0
Ostatnia walka Pokonaj Avni Yıldırım (RTD, 3 rundy), luty 2021 Beat Martin Murray (UD), grudzień 2020

Opowieść z taśmy nie oferuje zbyt wiele, aby oddzielić Canelo i Saundersa, ale to, co w nocy może być kluczowe, to doświadczenie Meksykanina. Walczył przed mega tłumami w USA od lat, łącznie ze swoją przegraną z Mayweatherem w MGM Grand osiem lat temu. W wieku 30, statystyki Canelo pokazują, że ma niezwykłe doświadczenie – i to pozwoliło mu przetrwać walki z Giennadiem Golovkinem i Callumem Smithem.

Saunders ma jednak większą ramę i jeszcze nie zasmakował porażka w swojej karierze zawodowej. Płyta Bailly’ego Joe Saundersa, o której wszyscy mówią, może doznać pierwszej skazy w sobotę pod światłami Arlington, co będzie dopiero trzecią w historii walką Saundersa na ziemi północnoamerykańskiej.

Saunders był zmuszony do 12 przez weterana Martina Murraya w grudniu, podczas gdy Canelo wkracza do walki po zburzeniu Avni Yıldırım z łatwością zaledwie trzy miesiące temu.

Kursy Alvarez vs Saunders

Saul 'Canelo’ Alvarez – 800
Billy Joe Saunders + 500

Canelo Faces Another Brit

Istnieją obawy Canelo próbuje zrobić za dużo, ściskając th trzecia walka o tytuł przez sześć miesięcy. Ale Meksykanin nie wydaje się zbytnio zaniepokojony Saundersem i zamiast tego wyraził determinację, by pozostać najlepszym zawodnikiem w tej dyscyplinie.

„Czasami myślimy, że jesteśmy gotowi do zrobienia pewnych rzeczy, podczas gdy nie jesteśmy. To odnosi się zawodowo do innych dziedzin życia i tak się stało, ale myślę, że chcę zostać najlepszym wojownikiem na świecie ”- powiedział.

„To wciąż istnieje. Zawsze będzie też coś, co mnie motywuje. W tej chwili chcę wygrać wszystkie tytuły, ale potem zawsze będzie jakaś motywacja.

„Uwielbiam boks. Kocham to co robię. Zawsze stawiam sobie cele krótkoterminowe i na razie jestem w pełni na nich skupiony. ”

Saunders: Największe zdenerwowanie w Lata

Podczas gdy wielu w domu obstawia wygraną Saundersa w Teksasie, nie ma wątpliwości, że jest on słabszym graczem na + 500 pomimo niepokonanego rekordu zawodowego.

„Dwa- mistrz świata wagi, dwukrotny mistrz świata. Trzydzieści walk, trzydzieści zwycięstw. Wygrał każdą walkę na swojej drodze, pokonaj wszystkich potencjalnych klientów ”- powiedział Saunders.

„Myślę, że będzie to największe zdenerwowanie w historii boksu. Z pewnością w ostatnim 31 lat. Myślę, że tak ma być.

„To będzie największym zmartwieniem w historii boksu, jak sądzę. Z pewnością w ostatnim 31 lat. Wierzę, że tak ma być.

„Zwycięstwo oznacza dla mnie absolutnie wszystko. Więcej niż pieniądze, więcej niż sława, więcej niż wszystko. Chcę to wygrać tak bardzo, że to żart. ”

Najnowsze zakłady Canelo vs Saunders

Saunders może być niepokonany, ale fani zakładów na boks nie są dokładnie po stronie Anglika. Rzeczywiście, najnowsze kursy bokserskie mają Saunders na poziomie + 500, aby wygrać ten konkurs. Dla porównania Canelo jest – 800 aby wygrać i zdobyć pas WBO.

Warto zauważyć, że Canelo jest również typem, aby wygrać tę walkę przez nokaut, na + 110 w kursach bokserskich. Pamiętaj, że Saunders nigdy nie przegrał profesjonalnej walki w swojej karierze i udowodnił, że jest w stanie wytrzymać poważne ciosy z takimi jak Chris Eubank Jr, Andy Lee, Artur Akavov i David Lemieux.

Jednak Pomimo swoich dobrych wyników Canelo jest klasą wyższą niż ktokolwiek, z kim Saunders walczył wcześniej. Być może dlatego jest + 20000, aby znokautować Meksykanina – zakład, który wydaje się wysoce mało prawdopodobne.

Canelo vs Saunders Data

Walka Canelo vs Saunders odbędzie się w sobotę 8 maja na stadionie AT&T Stadium w Arlington w Teksasie.

Canelo vs Saunders Start Time

Canelo vs Saunders rozpocznie się o 20:00 ET (1:00 BST). Undercard obejmuje Elwin Soto vs Katsunari Takayama o tytuł WBO Junior Flyweight Soto oraz walkę wagi ciężkiej pomiędzy Frankiem Sanchezem i Nagy Aguilerą.

Jak oglądać Canelo vs Saunders w telewizji i Internecie

Widzowie zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii mogą oglądać Canelo vs Saunders w telewizji i online za pośrednictwem DAZN. Jednak nadawca nie pokaże walki w rodzinnym Meksyku Canelo.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski