Newsy

BCLC otrzymuje certyfikat poziomu 4 za doskonałość w odpowiedzialnym hazardzie

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) otrzymało certyfikat poziomu 4 od World Lottery Association (WLA) za doskonałość w odpowiedzialnym hazardzie.

Poziom 4 to najwyższy poziom certyfikacji przyznany przez Independent Assessment Panel (IAP) WLA w ramach Responsible Gambling Framework i został przyznany BCLC po raz czwarty z rzędu.

BCLC jest jedną z 13 jurysdykcji loterii w Ameryce Północnej, które otrzymały certyfikat.

W swoim raporcie z oceny IAP stwierdził, że program BCLC Player Education „zdecydowanie spełnia najwyższe standardy” w branży.

W raporcie wskazano również na PlayNow.com, internetową witrynę hazardową firmy, zauważając, że jej funkcje są „dobrze zintegrowane z ogólną perspektywą globalnego podejścia do zdrowia”.

Programy firmy loteryjnej dotyczące zdrowia graczy Dobrowolne samowykluczenie i GameSense zostały uznane za przekraczające standardy branżowe, a także trwające inicjatywy badawcze. Zobowiązała siędo osiągnięcia najwyższych standardów opieki poprzez oparte na dowodach programy zdrowia graczy.

„BCLC jest zaangażowane w ciągłą ocenę i ulepszanie naszych programów dotyczących zdrowia graczy” – powiedział dyrektor ds. Społecznych BCLC i wiceprezes ds. Doświadczenia gracza, Peter ter Weeme.

„Uzyskanie certyfikatu na poziomie 4 jest ważnym potwierdzeniem naszej strategii, ponieważ dążymy do naszego celu, aby nikomu nie zaszkodzić hazardem oferowanym przez BCLC”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski