Newsy

Betfred rozpoczyna współpracę z trio England Rugby League

Betfred ma zostać oficjalnym partnerem wszystkich trzech angielskich drużyn na Mistrzostwach Świata w Rugby League 2021.

Bukmacher nawiązał współpracę z drużynami Anglii mężczyzn, kobiet i wózków inwalidzkich.

Betfred jest sponsorem tytularnym Super League od 2017 roku, a jej umowy z Rugby League obejmują również Championship, League 1 i Women’s Super League.

Logo Betfred pojawi się na odwrocie wszystkich trzech koszulek reprezentacji Anglii przez cały czas trwania turnieju, który odbędzie się w Anglii w październiku ilistopadzie 2021 roku.

„Po naszym bardzo udanym związku z Rugby League na wszystkich poziomach w ostatnich latach, Betfred jest zaszczycony mogąc zostać oficjalnym partnerem angielskich drużyn męskich, żeńskich i na wózkach na Mistrzostwa Świata w Rugby League w 2021 roku” – powiedział właściciel Betfred Fred Done.

Miastami gospodarzami są Londyn, Leeds i Sheffield, a Newcastle’s St James 'Park jest miejscem, w którym odbędzie się otwarcie dla mężczyzn między Anglią a Samoa.

Mark Foster, dyrektor handlowy Rugby Football League, dodał: „Betfred jest znakomitym sponsorem Rugby League przez ostatnie cztery lata i to fantastyczne, że teraz rozszerzy to wsparcie na nasze drużyny z Anglii w 2021 roku.

„To bardzo ekscytujący czas dla naszych drużyn mężczyzn, kobiet i na wózkach inwalidzkich, ponieważ przygotowują się do gry w mistrzostwach świata na własnym terenie”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski