Newsy

Podgląd zakładów na stawki Preakness: wskazówki dotyczące wyścigów konnych, typy zakładów, czas rozpoczęcia i kursy

2021 Preakness Stakes rozpoczyna się w sobotę z kontrowersjami przyćmiewającymi wydarzenia na tor. Przygotowanie do Preakness Stakes jest zwykle jednym z cudownych świąt, podczas których tysiące fanów cieszą się słońcem Maryland na torze wyścigowym Pimlico. Ale dyskwalifikacja i późniejsze przywrócenie zwycięzcy Kentucky Derby Medina Spirit po odwołaniu po dochodzeniu dopingowym oznacza, że wyścig nie tylko przyciągnie fanów zakładów na wyścigi konne w ten weekend.

Medina Spirit Boba Bafferta będzie się ścigać, a zatem wciąż ma szansę na zdobycie Potrójnej Korony w tym roku. Ale jest wielu rywali, którzy mogą rywalizować z faworytem.

Co więcej, fani patrzą na rynki zakładów Preakness Stakes i zastanawiają się, gdzie postawić swoje pieniądze. Widzowie wyścigów konnych z niecierpliwością patrzą w sobotę przez dwie minuty na „Bieg dla Czarnookich Susanów” i oto wszystko, co musisz wiedzieć o wielkim wyścigu…

Kiedy jest 2021 Preakness Stakes?

Data Preakness Stakes w tym roku to sobota, maj 19. To jest 146 Bieg tego słynnego wyścigu tworzy drugi etap amerykańskiej potrójnej korony.

Wyścig odbywa się tradycyjnie w trzecią sobotę maja od momentu inauguracyjnego biegu w 1873. Jest otwarty dla koni w wieku trzech lat i prowadzony jest po ziemnym owalu na dystansie 9,5 stadiów (1 i 3 / 16 mil).

O której godzinie 2021 Stawki Preakness?

The 2021 Początek stawki Preakness zaplanowano na 5: 45 PM Eton w sobotę. Wyścig trwa około dwóch minut i odbędzie się po wykonaniu „Maryland, My Maryland” na torze wyścigowym Pimlico.

2021 Kanał telewizyjny Preakness Stakes

NBC i NBCSN pokażą transmisję na żywo z 2021 Preakness Stakes w ten weekend. Transmisja rozpoczyna się w NBCSN o godzinie 14:00 czasu wschodniego w sobotę i przenosi na główny kanał NBC o godzinie 17:00 czasu wschodniego. Oglądanie wyścigu na żywo to najlepszy sposób na śledzenie zakładów na wyścigi konne i poznanie atmosfery Pimlico.

2021 Preakness Stakes Transmisja na żywo

Możesz transmitować na żywo 2021 Preakness Stakes za pośrednictwem aplikacji NBC Sports lub na ich stronie internetowej. W międzyczasie, w zależności od dostawcy, niektórzy bukmacherzy i strony z zakładami na wyścigi konne również mogą transmitować wyścigi, w zależności od dostawcy.

2021 Frekwencja w Preakness Stakes

Preakness Stakes to druga najczęściej uczęszczany wyścig konny w Ameryce Północnej, po Kentucky Derby. Na około 130 , 000 fani wyścigów biorą udział w wyścigu Pimlico o stawkę Preakness, chociaż w 2021 ta liczba zostanie dramatycznie zmniejszona do zaledwie 10, 09 w celu przestrzegania COVID – 19 Zasady bezpieczeństwa.

Najlepsza 2021 Typy zakładów na stawki Preakness

Gdy nowi gracze wyścigowi patrzą na listę kursów Preakness Stakes dla za pierwszym razem kuszące jest założenie, że Jedynym dostępnym typem zakładu jest wygrana. Wspieranie zwycięzcy w wyścigach konnych jest zdecydowanie najpopularniejszym zakładem – ale nie zawsze jest to najmądrzejszy. Czasami są lepsze opcje, jeśli zrobisz trochę badań; opcje, które mogą zmniejszyć Twój potencjalny zysk, ale zwiększą Twoje szanse na wygraną.

Na przykład, jedną z bardziej popularnych wskazówek dotyczących zakładów na Preakness Stakes, które usłyszysz, jest powrót na miejsce (miejsce w pierwszej dwójce) lub Rynki pokazowe (w pierwszej trójce). Oba rodzaje zakładów zapewniają ubezpieczenie, jeśli Twój wybór nie wygrywa i nadal mogą się pochwalić wysokimi kursami, nawet jeśli nie są tak atrakcyjne jak zakład na wygraną.

Jeśli jesteś graczem, który lubi obstawiaj zakłady z wysokimi kursami, a następnie popieranie osoby z zewnątrz, aby wygrać, jest zawsze opcją – ale tak samo jest z Trifectą. Zakład Trifecta ma miejsce wtedy, gdy przewidujesz dokładne pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wyścigu. To nie jest łatwa umiejętność do opanowania, ale szanse oznaczają, że możesz wygrać dużą wypłatę za niewielką stawkę.

Jeśli nadal szukasz inspiracji, sprawdź nasze Wskazówki dotyczące zakładów Preakness Stakes.

Zakład na potrójną koronę

Właściciel Medina Spirit, Bob Baffert, potwierdził swoją wygraną na Kentucky Derby, że jego mistrz będzie startował w 2021 Preakness Stakes. A to oznacza, że Potrójna Korona jest nadal dostępna!

Potrójna Korona Stanów Zjednoczonych obejmuje trzy największe wyścigi konne w kraju: Kentucky Derby, Preakness Stakes i Belmont Stakes. Zdobycie Potrójnej Korony to rzadkie wydarzenie. Tylko 13 konie kiedykolwiek to osiągnęły – chociaż dwa z tych zwycięstw nadeszły niedawno. W 2015 American Pharoah zdobył prestiżowe wyróżnienie, tylko dla uzasadnienia to trzy lata później!

Czy zobaczymy, jak Medina Spirit zdobędzie w tym roku Potrójną Koronę? Gracze nadal mają dostęp do rynków zakładów Triple Crown, a kursy na Medina Spirit pozostają wysokie, mimo że jedna trzecia wyścigów jest już zakończona. Medina Spirit to 15 / 4 (+ 275), aby wygrać Potrójną Koronę.

2021 Preakness Stakes Najnowsza prognoza pogody

Warunki nie mogły być lepsze jak na jeden dzień wyścigów w Baltimore w ten weekend. Prognoza pogody Preakness Stakes przewiduje jasne słońce w sobotę z okazjonalnymi chmurami i temperaturami osiągającymi 74 ºF.

Prawdopodobieństwo deszczu w sobotę wynosi 1%, więc możemy spodziewać się postu wyścig na brudnej nawierzchni Pimlico. Wszystko dobrze, powinien to być wyścig bez przerw.

2021 Preakness Stakes Nagroda pieniężna

Stawka Preakness Stakes wzrosła w tym roku do 1,5 miliona dolarów po spadku do 1 miliona dolarów podczas opóźnionego wyścigu z COVID-em w 2020. Przed pandemią suma nagród wzrosła do rekordowego poziomu 1 dolara. 65 m po raz pierwszy w 2019, kiedy Wojna Woli zaatakowała zwycięstwo przed 131, 000 ludzie.

2021 Kursy na stawki Preakness

Oto jak wyglądają kursy na stawki Preakness po remisie pozycji post powstał we wtorek:

Koń Oszukać Trener Kursy Stanowisko pocztowe
Baran Ricardo Santana Jr. RE. Wayne Lukas + 3300 1
Pamiętaj o mnie David Cohen Robertino Diodoro + 2000 2
Medina Spirit John Velazquez Bob Baffert + 200 3
Zatłoczony handel Javier Castellano Chad Brown + 1000 4
Północ Burban Irad Ortiz Jr. Steve Asmussen + 600 5
Rombauer Flavien Prat Michael McCarthy + 1200 6
Francja Go De Ina Joel Rosario Hideyuki Mori + 3300 7
Nieokiełznany honor Luis Saez Todd Pletcher + 2000
8
Podejmowanie ryzyka Jose Ortiz

Chad Brown + 1400 9
Trasa koncertowa Mike Smith Bob Baffert + 200 10
Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski