Newsy

Camelot podpisuje umowę sponsorską z ITV

Brytyjski operator Camelot ogłosił nową umowę sponsorską między The National Lottery a ITV Commercial.

W ramach umowy National Lottery (prowadzona przez Camelot) będzie sponsorować trzy z sobotnich programów ITV: The Masked Singer, The Voice UK i Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway.

Partnerstwo może mieć na celu zwiększenie świadomości marki Camelot, ubiegając się o odnowienie licencji na prowadzenie loterii krajowej.

Camelot prowadzi program loterii w Wielkiej Brytanii od jego powstania w 1994 roku, ale teraz stoi przed kilkoma wyzwaniami związanymi z utrzymaniem licencji od 2023 roku.

Keith Moor, dyrektor marketingu Camelot, powiedział: „National Lottery od 26 lat sprawia, że sobotnie wieczory są bardziej rozrywkowe, a każdy kupon zapewnia chwilę oczekiwania, a jednocześnie pomaga zebrać około 30 milionów funtów tygodniowo na cele finansowane przez National Lottery.

„Są to sztandarowe programy rozrywkowe ITV z największą widownią – więc dzięki tej współpracy między dwiema markami jest fantastyczne dopasowanie, a to tylko pomoże ludziom lepiej zrozumieć związek między wyjątkowym celem i grą The National Lottery”.

Mark Trinder, dyrektor sprzedaży komercyjnej i partnerstwa w ITV, powiedział: „Sobotnie wieczory w ITV stały się kwintesencją rodzinnej rozrywki, a kiedy świętujemy powrót trzech naszych najpopularniejszych programów – The Masked Singer, The Voice UK i Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway – witamy na pokładzie naszego nowego sponsora, operatora National Lottery, Camelot, na to innowacyjne partnerstwo, które połączy wszystkich tytanów telewizji sobotniego wieczoru pod jednym parasolem sponsorskim”.

Dyrektor generalny Gaming Economics Lee Richardson napisze o wyścigu o licencję brytyjskiej loterii w styczniowo-lutowym wydaniu magazynu Gambling Insider, dostępnym do przeczytania tutaj po opublikowaniu.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski