Newsy

Digital Chain CSO Jak pandemia zmieniła zakłady sportowe

Dyrektor ds. Strategii Digital Chain, Oleg Profatylo, wyjaśnia, jak zachować perspektywę, a jednocześnie dostrzegać możliwości, gdy zakłady sportowe znów stają się popularne.

Pierwsza połowa 2020 roku była rollercoaserem dla wszystkich kategorii biznesowych, a zakłady były jednym z najbardziej dotkniętych. Ponieważ wszystkie wydarzenia sportowe offline zostały odwołane bez wyraźnych dat powrotu, branża musiała dostosować się, przenosząc wszystko online na e- sporty i niekonwencjonalne zakłady. Ogólnie rzecz biorąc, udało się,   choć z pewnymi błędami i zmianami na światowym rynku, ale udało się.  

Teraz, gdy światowe sporty powoli pojawiają się   z powrotem, to jest interesujące, aby myśleć o ich miejsce w branży, która zmieniła. Zanurzmy się i zobaczmy, jakich trendów można się spodziewać i jak firmy bukmacherskie mogą je wykorzystać na swoją korzyść.  

Globalna kwarantanna i towarzyszący jej brak transmisji telewizyjnych tradycyjnych sportów doprowadziły do ogromnych zobowiązań umownych lig i drużyn. Oczywiście nikt nie mógł wiedzieć o pandemii ani o tym, jak mocno ona dotknie, więc ogólnie można to wszystko zakwalifikować jako siłę wyższą . Mimo to, kanały telewizyjne chciałby nadrobić stracony zysków, podczas organi sportowych s ations będzie konkurować o realokacji czasu antenowego i nowych umów pożytecznych. W niestabilnych czasach, które nadejdą, zespoły, ligi i inne osoby z radością powitają każdą szansę na wzmocnienie swojej pozycji , na przykład poprzez nowe, potężne sponsoring i współpracę.  

Dla firm bukmacherskich może to być całkiem cenna okazja do zawarcia nowej, korzystnej transakcji i zwiększenia obecności w mediach.  

Nowe sposoby i podejścia mogą być przydatne w optymalizacji pracy w normalnych warunkach po COVID, przynosząc nowe perspektywy i przewagę konkurencyjną. Niektóre wskazówki i triki używane w okresie kwarantanny mogą teraz zostać przekształcone i wykorzystane w celu zwiększenia wrażeń ludzi z interakcji z zakładami sportowymi offline

To jeszcze bardziej obiecujące rozważa th e fakt, że większość krajów don ’t jeszcze pozwolić ludziom na stadionach sportowych, średnia ing, że dla   podczas, gdy większość widzów będzie oglądać mecze w telewizji i Internecie. Pomimo tego, że świat próbuje stopniowo powrócić do normalności, nadal sensowne jest przekierowywanie budżetów marketingowych w „kwarantannowy sposób”. Będą aktualne przez jakiś czas.  

Fani jednak zdecydowanie serdecznie Welcom ing do boju swojego favo u rite sport fter niezwykle długiej przerwie. A dbiorców s będzie bardzo emocjonalny, który może być stosowany w inteligentnych „emocjonalny kierowanie” technika, która my skutecznie przetestowane w przeszłości. W nowym kontekście zapowiada się niezwykle wydajnie i przyniesie świetne efekty. Docierając do odbiorców poprzez podejście emocjonalne, można osiągnąć duży i szybki wzrost dochodów.  

Podczas pandemii firmy bukmacherskie zdobyły bezcenne doświadczenie w pracy w ciągle zmieniających się okolicznościach. Nowe sposoby i podejścia mogą być użyteczne w Optimi s ing pracy w normalnych warunkach, po COVID, przynosząc nowe możliwości i przewagi konkurencyjnej. Niektóre wskazówki i triki używane w okresie kwarantanny mogą teraz zostać przekształcone i wykorzystane w celu zwiększenia wrażeń ludzi z interakcji z zakładami sportowymi offline. Głównym zadaniem jest tutaj postrzeganie złożoności i wyzwań jako nowych możliwości i odpowiednie ich wykorzystanie.  

Jak dla tradycyjnych zakładów sportowych nd sport, jestem pewien, że mimo gwałtownego wzrostu eSports i ogólnej adaptacji do ery czysto, zakłady online, offline, na imprezach sportowych powróci triumfalnie. Potrzeba znacznie więcej niż nawet te globalne zakłócenia, aby zniszczyć lub poważnie wpłynąć na przemysł prawie tak stary jak sama cywilizacja.  

 

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski