Newsy

Loteria com wchodzi do Turcji po podpisaniu umowy partnerskiej Inball

Lottery.com weszło na rynek turecki po podpisaniu 30-letniej współpracy z operatorem loterii Inball.

Turecki operator loterii Inball będzie oferował w kraju wybrane produkty Lottery.com, zarówno osobiście, jak i cyfrowo, po podpisaniu przez duet 30-letniej umowy o współpracy.

Oznacza to, że platforma internetowa, która umożliwia graczom kupowanie biletów na oficjalne, sankcjonowane loterie, w tym Powerball i Mega Millions, wejdzie na turecki rynek, na którym działa około 58 milionów osób uprawnionych do zakupu jej produktów.

Inball współpracuje z największym reklamodawcą w Turcji, Mete Group, a także jest właścicielem firmy dystrybucyjnej Karsan, która pomoże Lottery.com w wejściu na nowy rynek.

Lottery.com z siedzibą w Teksasie wspomniał, że koncentruje się na strategii rozwoju biznesu i utoruje drogę przyszłej ekspansji międzynarodowej. Obecnie mieszka w swoim stanie rodzinnym i dziewięciu innych w USA.

Firma ma również nadzieję na sfinalizowanie połączenia biznesowego z Trident Acquisitions Corp w połowie lutego, po podpisaniu wiążącego listu intencyjnego dla spółki specjalnego przeznaczenia (SPAC), która ma ją przejąć w listopadzie, po czym Lottery.com wejdzie na giełdę na Giełda Nasdaq.

Prezes Lottery.com Tony DiMatteo powiedział: „Wierzymy, że Inball będzie świetnym partnerem, który wprowadzi nas na rynek turecki i czujemy się pewnie i wdzięczni za współpracę z tak silną marką. Oczekiwane połączenie biznesowe z Trident Acquisitions powinno zapewnić Lottery.com kapitał niezbędny do wsparcia naszej międzynarodowej ekspansji ”.

Niyazi Mete, dyrektor generalny Inball and Mete Group, dodał: „Bardzo nam zależy na jak najszybszym rozpoczęciu tej działalności w Turcji. Współpracujemy z urzędnikami w celu sfinalizowania zezwoleń prawnych i rozpoczęcia dystrybucji amerykańskich loterii w Turcji”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski