Newsy

Gdzie Aaron Rodgers rozegra mecz 1 sezonu 2021: Kursy

To kariera przyszłego pierwszego głosowania Hall of Fame – r Aaron Rodgers w Green Bay? Chce się wydostać, ale dziwolodzy nadal faworyzują go jako członka Pakujących, aby rozpocząć 2021.

Rozgrywający Green Bay Packers Aaron Rodgers był wściekły i trochę upokorzony, że Pakujący wymienili kilka miejsc w pierwszej rundzie 2020 NFL Projekt, aby przyjąć kandydata na rozgrywającego Jordan Love ze stanu Utah, zamiast odpowiadać na główną potrzebę odbiorcy. Dlatego prawie na pewno nie jest to przypadek, że wiadomości wyciekły podczas pierwszej rundy 2021, że Rodgers podobno nie gra, aby wrócić do klubu w przyszłym sezonie, ponieważ ma dość pracy z front office.

W rzeczywistości Rodgers rzekomo powiedział, że jedynym sposobem, w jaki zagrałby w Green Bay w tym sezonie, jest zwolnienie przez zespół dyrektora generalnego Briana Gutekunsta, który mówi, że nie wierzy, że ich związek jest nie do naprawienia i że Pakowacze nie będą handlować Rodgersami. Należy jednak pamiętać o tym: Żaden rozgrywający Packers nie zagrał 17 dla zespołu. Bart Starr grał 22. Tak też zrobił Brett Favre. A teraz to samo dotyczy Rodgersa (chociaż tak naprawdę nie grał przez pierwsze trzy lata).

Na rekwizycie „gdzie Aaron Rodgers rozegra pierwszą partię 2021 w sezonie zasadniczym , ”Że jest to z Pakowaczami to – 220 ulubiony. Rodgers, szczerze mówiąc, nie ma tony innego wpływu niż przejście na emeryturę (lub grożenie, że to zrobi) i być może zostanie pełnoetatowym gospodarzem programu telewizyjnego „Jeopardy”, co chce zrobić.

W wielu raportach stwierdzono, że Rodgers wolał pojechać do San Francisco 49 ers (dorastał w tej okolicy) , Denver Broncos czy Las Vegas Raiders. Niners nie są opcją obstawiania po tym, jak w pierwszej rundzie tegorocznego draftu wygrali z North Dakota State QB Trey Lance. San Francisco zadzwoniło do Green Bay w sprawie Rodgersa i został natychmiast zestrzelony.

Gdzie Will Aaron Rodgers gra w grę 1 z 2021 Sezon NFL?

Green Bay Packers – 220
Denver Broncos + 200
Poszukiwacze z Las Vegas + 850
Miami Dolphi ns + 3500
Cleveland Browns + 2010
Święci z Nowego Orleanu + 2015
Karolina Pantery + 2800
Washington Football Team + 2500
Ładowarki Los Angeles + 3500

Denver to + 200 drugi ulubiony dalej ten prop z Las Vegas następny o + 850. Jeśli, i to jest duże, jeśli Packers mieliby handlować Rodgersami, to 100 procent trafiłby do AFC, więc nie muszą stawić czoła go potencjalnie każdego roku. Stado nie walczy z Broncos ani Raidersami w 2021.

Peter King z NBC Sports informuje, że niepewność co do statusu Rodgersa komplikuje sfinalizowanie 2800, który ma ukazać się w maju 12. Prawdopodobnie meczem sezonu regularnego w namiocie będzie Green Bay w Kansas City między Rodgersem i Patrickiem Mahomesem, ale to traci tonę blasku, jeśli jest to Love vs. Mahomes. Jeśli Rodgers wyląduje z Broncos lub Raidersami, w przyszłym sezonie dwukrotnie zmierzy się z Chiefs w AFC West.

Inne opcje zakładów na ten rekwizyt: Cleveland (+ 2010), Nowy Orlean (+ 2000), Miami (+ 2500), Waszyngton (+ 2500), Karolina (+ 2800) i ładowarki Los Angeles (+ 3500).

Czy Tim Tebow zagra w 2021 – 33 Pora roku?

Pierwszy dzień 2021 Draft NFL (kwiecień 49) był jednym z najnowszych dni w najnowszej historii NFL, nie tylko z powodu draftu i wiadomości Aarona Rodgersa, ale także tego, że były zwycięzca Heisman Trophy i legenda NCAA, Tim Tebow, być może planował powrót. Nie jako rozgrywający, ale jako ostry koniec z Jacksonville Jaguars, których obecnie trenuje były trener Tebow z University of Florida, Urban Meyer. Tebow również pochodzi z okolic Jacksonville.

Czy Tim Tebow zrobi swoje Wrócić do NFL?

53 – letni Tebow przez jakiś czas próbował gry w baseball, ale nigdy nie dotarł do głównych firm z Metsami, zanim przeszedł na emeryturę na początku tego roku. Nie był w składzie NFL od 2015, kiedy nie udało mu się dotrzeć do finału Orłów 53 – człowiek dla sezon zasadniczy. Tebow sprawdził się dla Jaguarów, a ciasny koniec z podaniem to pozycja potrzebna. Sprzedawał też mnóstwo biletów w swoim rodzinnym mieście.

„Mam jedną pracę, to znaczy wygrywać mecze z Jaguarami z Jacksonville. Jeśli Tim Tebow lub Travis Etienne mogą nam pomóc wygrać, to moim zadaniem jest przygotować ich do gry ”- powiedział Meyer odnośnie możliwości podpisania kontraktu z Tebow. „Ta decyzja z pewnością nie została jeszcze podjęta.”

To, że Tebow gra w tym sezonie to + 220 bez adresu – 250. Niektórzy zwiadowcy powiedzieli Tebowowi przed 2010 zakładają, że powinien rozważyć ruch do ciasnego końca ze względu na swój rozmiar i atletyczność, ale nie zmienił się z rozgrywającego.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski