Newsy

John McCracken odchodzi z roli dyrektora usług terapeutycznych GambleAware

GambleAware ogłosił, że John McCracken zrezygnował ze stanowiska dyrektora ds. Zlecania usług leczniczych.

Po trzech latach McCracken opuszcza organizację charytatywną zajmującą się zapobieganiem szkodom związanym z hazardem, aby zająć się innymi interesami.

W czasie swojej pracy charytatywnej McCracken kierował wczesnym rozwojem National Gambling Treatment Service, współpracując z NHS w Anglii, Szkocji i Walii, zlecając innowacyjne usługi w celu zapobiegania i leczenia szkód.

Prace obejmowały wdrożenie systemu raportowania danych, z którego korzysta GambleAware, aby opracować standardy najlepszych praktyk w zakresie leczenia szkód związanych z hazardem.

Dyrektor ds. Edukacji organizacji, dr Jane Rigbye, weźmie na siebie odpowiedzialność za tymczasowe zlecanie usług leczniczych, podczas gdy GambleAware powiedział, że „powiernicy i pracownicy życzą Johnowi powodzenia w jego przyszłych przedsięwzięciach”.

W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Zoë Osmond zastąpi Marca Etchesa na stanowisku nowego dyrektora generalnego organizacji charytatywnej pod koniec marca, po tym, jak Etches jasno wyraził zamiar ustąpienia ze swojej roli w sierpniu.

Chociaż również w styczniu organizacja charytatywna ogłosiła, że otrzymała 4,5 miliona funtów (6,2 miliona dolarów) w postaci dobrowolnych darowizn od branży hazardowej w okresie od kwietnia do grudnia 2020 roku.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski