Newsy

Medina Sprit zdyskwalifikowany z Kentucky Derby: co się stanie z twoim zakładem?

Gracze w USA (i na całym świecie) ) próbują dowiedzieć się, czy ich przegrane zakłady na 2021 Kentucky Derby wypłaci po zdyskwalifikowaniu zwycięzcy Mediny Spirit w wyniku nieudanego testu na obecność narkotyków.

Podczas wyścigu 1 maja stwierdzono, że Medina Spirit zawierała dwukrotnie większą ilość legalnego sterydowego betametazonu w swoim systemie. Trener Bob Baffert również został zawieszony w Churchill Downs, ale to nie przeszkadza mu w wystawianiu koni na innych torach wyścigowych w całym kraju.

Baffert ma uderzył w zawieszenie, obwiniając za sankcję „anuluj kulturę”. Poinformowano, że Baffert – odnoszący największe sukcesy trener w historii Kentucky Derby – miał co najmniej 30 pozytywne wyniki testów antydopingowych u jego koni na przestrzeni lat.

Jeśli podzielona próbka również będzie pozytywna, Medina Spirit stanie się tylko drugim koniem w Kentucky Derby’s 147 – rok, w którym został oficjalnie zdyskwalifikowany za naruszenie przepisów związanych z narkotykami. Pierwszym był obraz tancerza z powrotem w 2021.

Dyskwalifikujący Duch Mediny oznacza, że wicemistrz Mandaloun zostanie oficjalnym zwycięzcą 2021 Kentucky Derby. Ale nowy wynik Kentucky Derby nie oznacza, że przegrane zakłady zostaną wypłacone – przeczytaj wyjaśnienie dlaczego.

Medina Spirit prowadzi pole w dół, aby wygrać 147 w Kentucky Derby w Churchill Downs. (Zdjęcie: Michael Clevenger i Erik Mohn-USA TODAY Sports)

Co się dzieje z moim Kentucky Derby B et?

Po zakończeniu wyścigu w USA i ogłoszeniu oficjalnego wyniku bukmacherzy wypłacają wypłatę na torach wyścigowych i online. Istnieje zrozumienie, że oficjalny wynik jest ostateczny – i że jakiekolwiek późniejsze przepisanie wyników z powodu, na przykład, nieudanego testu narkotykowego, nie wpłynie na zakłady Kentucky Derby.

Dzieje się tak głównie dlatego, że administrator zaangażowany w oddzwonienie wygrywających zakładów i wypłata za nowe zakłady jest prawie niemożliwym zadaniem na torze wyścigowym. Ale tak nie jest w Internecie, gdzie bukmacherzy mają arkusze kalkulacyjne wszystkich wygranych i przegranych zakładów postawionych w swoich zakładach sportowych.

Stawiam na Duch Medyny, aby wygrać

Jeśli postawisz na Medina Spirit, aby wygrać, otrzymasz wypłatę. Gratulacje! Bukmacherzy internetowi raczej nie zażądają zwrotu pieniędzy. Po pierwsze, możesz argumentować, że zakład został rozstrzygnięty. Po drugie, to okropny PR dla bukmachera, który żąda zwrotu pieniędzy od klientów.

Obstawiam, że Mandaloun

Podobnie jak w przypadku poprzedniego zakładu, tutaj powinno być jasne. Mandaloun postawiony na gwiezdnym biegu po kursie 15 / 1, a niektórzy gracze osiągną niezły zysk na outsiderach. Bukmacherzy raczej nie wycofają zakładów w tym scenariuszu.

Stawiam na wygraną Mandaloun

To jest trudne. Bukmacherzy nie są prawnie zobowiązani do wypłaty wygranej Mandaloun, ponieważ rynek zakładów został rozliczony na koniec wyścigu, kiedy ogłoszono oficjalny wynik. Nie oznacza to jednak, że obstawiający ze kuponami zakładu „Mandaloun Win” są zdecydowanie bez kieszeni. Niektórzy bukmacherzy mogą wykorzystywać szaleństwo mediów wokół 2021 Wynik Kentucky Derby wywołał dobrą reklamę i ogłosił, że wypłacają również zakłady na Mandaloun. Dlatego koniecznie sprawdź swojego bukmachera i być może skontaktuj się z nim. Nigdy nie wiadomo, mogą wypłacić!

Medina Spirit jest częścią szerszego zakładu

Prawdziwą komplikacją dla bukmacherów jest to, że honorują szersze akumulatory lub wielokrotności. Powiedzmy, że obstawiasz, że Medina Spirit wygra potrójną koronę USA. Czy to nadal jest aktualne? A może obstawiasz, że Mandaloun wygra Potrójną Koronę – co się tam stanie?

Niestety, prawdopodobnie będzie to zależeć od decyzji każdego bukmachera. Nie zdziw się, jeśli Medina Spirit pozostanie „ zwycięzcą ” 2021 Kentucky Derby w oczach bukmacherów. W końcu już zapłacili za ten wynik.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski