Newsy

Podgląd meczu Hellmuth vs Negreanu High Stakes Duel II

W pierwszej walce sytuacja się rozgrzała. Od szumu przedmeczowego po torbę 5 funtów Sour Patch Kids, wszystko było większe niż życie. Druga runda Pojedynku na wysokie stawki pomiędzy Philem Hellmuthem i Danielem Negreanu odbędzie się dziś wieczorem, wyłącznie na PokerGO.

Przyjrzeliśmy się najnowszym kursom od naszych przyjaciół z Bovada i zepsujemy w dół, kto naszym zdaniem wygra w nocy, a także jak widzimy przebieg meczu.

Co się wydarzyło do tej pory?

Ostatecznie wynikiem w pierwszym pojedynku było zwycięstwo The Poker Brat przeciwko Kid Poker, gdy Phil Hellmuth wyzdrowiał z deficytu wynoszącego 3, 15 do 97, 000 żetonów, które będą królować za $ 100, 15 wygrywa.

Jak powiedział nam sam Phil Hellmuth, uważał Daniela Negreanu za „urojenia”, spisując swoje szanse przed pierwszym, ale nawet zaczął. To złudzenie było spowodowane brakiem szacunku, jaki Hellmuth widział ze swojej wspólnoty jako całości w kierunku 15 – zdobywca bransoletki czasu, który całkowicie zasługuje na miano „ KOZY ” (lub największego z All-Time).

Wiele nauczyliśmy się z powrotu Hellmutha, ale kto może wygrać w drugiej walce? Nie ma miłości utraconej między dwoma wielkimi wrogami, to na pewno.

Negreanu ponownie zaczyna jako ulubiony

Słynny powrót Hellmutha przeciwko Negreanu w pierwszej walce był ostrzeżeniem przed samozadowoleniem dla Kid Poker. 97, 000 do 3, 000 na jednym etapie, po prostu nie ma mowy, żeby był przegrywając z tej pozycji i chociaż publicznie uśmiechał się z porażki, w żaden sposób jej nie przewidział.

W hype show na PokerGO Nick Schulman i Ali Nejad dyskutowali dokładnie jak Hellmuth wrócił w pierwszej walce i co mogło się wydarzyć między pierwszym pojedynkiem a tym.

Spójrzmy na ten Hype Show i niektóre kluczowe obszary, w których Schulman i Nejad rozwiązują sposób, w jaki mecz uciekł od Kid Poker.

Kto wygra? Nasz werdykt

Negreanu najprawdopodobniej porzuci gagi wzroku i wizualne refleksje w drugiej dzisiejszej walce High Stakes Duel II i jako taki powinien zostać poparty o – 180 w naszej opinii. Hellmuth miał znakomitą serię czterech zwycięstw w odbiciu w tym formacie i nadal reprezentuje wielką wartość na rynku na poziomie + 140, ale mamy przeczucie, że Negreanu dziś wieczorem wygra.

To nie znaczy, że uważamy, że Negreanu zmiażdży Hellmutha przez całą walkę. Widzimy, jak Hellmuth wraca po raz kolejny i triumfuje w trzeciej części walki. To mogłoby zakończyć trylogię i zobaczyć, jak inna osoba zmierzy się z Hellmuthem przynajmniej przez część ich rzutu, jeśli nie całe saldo w banku pokerowym.

Miejsce za $ 200, 000, High Stakes Duel II (Runda 2) rozpocznie się w środę 5 maja th o 20:00 czasu wschodniego wyłącznie na PokerGO .com.

„Nie ma możliwości, bym odmówił rewanżu z Philem Hellmuthem”. Jak powiedział słynny Daniel Negreanu przed pierwszą walką. Być może już niedługo dowiemy się, jak prawdziwe są te słowa.

Wrócimy jutro z całą akcją, gdy tylko karty wrócą do paczki, ponieważ fascynująca bitwa między dwiema legendami pokera rozgrywa się ponownie.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski