Newsy

Szanse: O jaką drużynę zagra Kyle Lowry z Raptors w meczu 1 sezonu NBA 2021-22?

Ikona franczyzy Toronto Raptors Kyle Lowry to nieograniczona wolna agencja . Gdzie mógłby zagrać w przyszłym sezonie?

Rozgrywający Kyle Lowry nie jest najlepszym graczem w historii Raptors – jeden mógłby argumentować, że Kawhi Leonard (przez jeden sezon), Vince Carter, Chris Bosh i DeMar DeRozan byli lepsi – ale Lowry jest z pewnością na bardzo krótkiej liście i jest najpopularniejszym graczem w historii serii. Lowry jest sześciokrotną gwiazdą All-Star i poprowadził Toronto, wraz z Leonardem, do samotnego tytułu zespołu NBA w 2019.

35 – letni Lowry jest ustawiony na nieograniczoną wolną agencję to lato. The Raptors omal nie poradzili sobie z nim w ostatecznym terminie handlu pod koniec marca – „Nie wiedzieliśmy, który z nich się uda”, powiedział prezes drużyny koszykówki Masai Ujiri – ale ani Filadelfia 080 ani Miami Heat nie przygotowali paczki, która była wystarczająco dobra, aby biuro w Toronto mogło ją przyjąć. Teraz drużyna może nic nie dostać, jeśli Lowry odejdzie.

faworyci, których drużyna Lowry zagra w meczu 1 z 2021 – 22 sezon zasadniczy w październiku przyszłego roku. To trochę zaskakujące dla tego pisarza, ponieważ Dinos już dali duży kontrakt Fredowi VanVleetowi z pola obrony, który jest tylko 29. Zespół wykorzystał również swoją 2020 pierwszą rundę wybrać rozgrywającego z Malachiego Flynna ze stanu San Diego, który okazał się dobrym graczem.

naprzód Pascal Siakam i OG Anunoby również podpisali długoterminowe umowy, jest tylko tyle pieniędzy do obejrzenia – chyba że właściciel Raptors chce zapłacić wysoką karę podatkową od luksusu w przyszłym sezonie, ponownie podpisując kontrakt z Lowry gdzieś w pobliżu $ 35 miliony, które zarabia w tym roku.

Sam Lowry może być gotowy, aby przejść dalej i być może walczyć o kolejny tytuł, ponieważ Raptors nie wydają się być blisko tego poziomu, ponieważ przegapią w tym roku playoffy po raz pierwszy od 2013. Drużyna ledwo grała z Lowry’m odkąd dotrzymał mu terminu, zarówno z powodu kontuzji, jak i po prostu dla odpoczynku.

„Prawa ptaków” mogą ułatwić handel

Tam, gdzie Raptor mają przewagę, jest posiadanie „Bird Rights” Lowry’ego, co zasadniczo oznacza, że drużyna może zapłacić więcej niż jakikolwiek inny klub i użyć Lowry’ego w handlu, aby uzyskać coś w zamian. Zarówno ciepło, jak i 76 krążyły pogłoski w tym scenariuszu i oba są + 300 jako zespół Lowry’ego, który rozpocznie następny sezon.

Filadelfia jest rodzinnym miastem Lowry’ego i spełniłby rażącą potrzebę w punkcie Sixers; pojawiło się wiele doniesień, że tego lata Philly będzie ścigać handel znakami i handlem. W międzyczasie Lowry jest dobrymi kumplami z Miami All-Star Jimmy Butler i prawie każdy zawodowy sportowiec uwielbia mieszkać w Miami (również bez podatków stanowych na Florydzie).

Los Angeles Clippers to + 550, a Lakers to + 900 na swoim rekwizycie zakładów NBA. Lowry idealnie pasowałby do każdego z nich, ale obaj mają bardzo ograniczoną przestrzeń na zarobki dzięki mega-kontraktom, takim jak Leonard i Paul George na Clippers oraz LeBron James i Anthony Davis na Lakers. Szczerze mówiąc, żadna z drużyn nie może mieć wiele Raptors, których chcieliby w zamian za pomoc w zdobyciu Lowry’ego.

Zwykle bezpłatna agencja NBA otwiera się na początku lipca, ale ponieważ ten sezon rozpoczął się z opóźnieniem, otwiera się w poniedziałek, 2 sierpnia o 18:00 czasu wschodniego.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski