Newsy

Kursy UFC 262 – Oliveira, Chandler Battle For Lightweight Crown

UFC 262 przegrał wielki pojedynek, gdy złom wagi półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem a Nate Diazem został wycofany z powodu kontuzji Diaza. To zostanie przekazane do UFC 400. Jednak nadal jest wielki pojedynek, który jest głównym bohaterem karty, gdy Charles Oliveira i Michael Chandler ścierają się o wolne mistrzostwo w kategorii lekkiej. Więc sprawdźmy UFC 262 kursy na wydarzenie główne i dwie inne walki z karty głównej. W przyszły czwartek maja będziemy mieć typy zakładów na naszym blogu 14.

UFC 262 odbędzie się o godz Toyota Center w Houston w Teksasie. Odbędzie się również z udziałem fanów, co z pewnością zrobiło różnicę w UFC 261 w Jacksonville na Florydzie.

Możesz oglądać UFC 262, zaczynając od wczesnych egzaminów wstępnych w ESPN + na 6: 15 PM ET. Następnie mecze wstępne rozpoczynają się o 8: 00 PM ET w ESPN. Wreszcie płatność za wyświetlenie zaczyna się od 10: 00 PM ET, za pośrednictwem operatora telewizji kablowej lub ESPN +.

Charles Oliveira (- 130) kontra Michael Chandler (+ 110) – Walka o wolny tytuł lekki

To ciekawy wybór, ponieważ Oliveira (30 – 8, 1 NC) i Chandler (22 -5) zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w rankingu UFC. Dustin Poirier jest teraz pretendentem nr 1, kiedy Khabib Nurmagomedov jest oficjalnie na emeryturze i był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej. Conor McGregor jest byłym mistrzem dwóch wag i największym remisem PPV w UFC, ale McGregor i Poirier walczą w lipcu na UFC 264 po drugiej walce na UFC 257 w styczniu i nie zostało to ogłoszone, ale zwycięzca trylogii McGregor / Poirier prawdopodobnie zmierzy się ze zwycięzcą Oliveiry / Chandlera jeszcze w tym roku.

Oliveira jest faworytem UFC według UFC 264 kursy. Dzieje się tak głównie dlatego, że fani UFC widzieli, jak wygrał osiem z rzędu. Siedem z nich było przerwami, a jego ostatnia walka była dominującą jednogłośną decyzją nad byłymi 155 – tymczasowy mistrz funta Tony Ferguson, jeden z najtwardszych zawodników w branży. Jednak Oliveira znacznie przewyższyła Fergusona. Powalił go dobrze, prawie otrzymując poddanie w pierwszej rundzie. Oliveira naprawdę poprawił swoje uderzenia, ale jest bestią na macie z czarnym pasem trzeciego stopnia w brazylijskim jiu-jitsu.

Chandler zyskał sławę w Bellatorze, gdzie był trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej i zwycięzcą turnieju 4 sezonu w wadze lekkiej. Fani MMA dobrze go znają. Ale Chandler ogłosił swoje nazwisko zwykłym fanom UFC, wygrywając przez TKO w pierwszej rundzie Dan Hooker na UFC 257. Jest bardzo silnym zapaśnikiem z mocą KO w swoich rękach. Jego obrona przed obaleniem będzie kluczem do jego UFC 262. Oliveira jest niesamowita na macie. Podczas gdy Ferguson go powstrzymywał, Chandler nie ma takich umiejętności jiu-jitsu, jak Ferguson.

Tony Ferguson (+ 120) kontra Beneil Dariush (- 145) – Lekki

Ferguson (25 – 5) otrzymał piekielne pobicia w przegranych jeden po drugim Justinowi Gaethje’emu i Oliveira. To pierwszy raz, kiedy przegrał dwa z rzędu. Miał pecha w swojej karierze, ponieważ Ferguson miał walczyć z Nurmagomedovem pięć razy, ale kontuzje po obu stronach zrujnowały prawdopodobnie walkę o tytuł w pewnym momencie. Dariush (20 – 4-1) odbił się od odcinka, na którym został dwukrotnie znokautowany, wraz z remisem. Od tego czasu wygrał sześć z rzędu z czterema finiszami.

UFC 262 Kursy na ten mecz oparte są na aktualnej formie. Jeśli spojrzysz na osiągnięcia, Ferguson powinien być faworyzowany. Jednak pobicia, które otrzymał w ostatnich dwóch walkach, z pewnością odbiły się na nim. To dobrze układa się dla Dariusha, który być może nie byłby w stanie poradzić sobie z najlepszym Fergusonem, ale powinien być faworytem w tej walce.

Katlyn Chookagian (- 145) przeciwko Viviane Araujo (+ 145) – Waga musza kobiet

Chookagian (15 – 4) jest Zawodniczka # 2 w kategorii muszej kobiet za Jessicą Andrade, która pokonała Chookagian uderzeniem w ciało w październiku. Araujo (15 – 2) jest pięć miejsc niżej w rankingu po dwóch zwycięstwach z rzędu i mimo że zaczynała jako artystka jiu-jitsu i ma czarną pas w brazylijskim jiu-jitsu, jest również bardzo dobrym napastnikiem. Aruajo ma również doskonałą obronę obalenia, o czym dowiedziała się Roxanne Modafferi, gdy Aruajo wypchała wszystkie pięć swoich prób w styczniu. Brazylijczyk dużo lepiej radzi sobie na ziemi. To niebezpieczna walka dla Chookagiana, który przegrał z mistrzynią Valentiną Shevchenko, Andrade i Jessicą Eye. Są to wojownicy wysokiego poziomu, z którymi można przegrać. Czy Aruajo jest już na tym poziomie? Zobaczymy na UFC 262.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski