Newsy

Relax Gaming CPO Angażująca mechanika i rozgrywka są kluczem do sukcesu automatu

Zamiast przykładać zbyt duży nacisk do grafiki i bardziej ekstrawaganckiej produkcji, dyrektor ds. Produktu Relax Gaming, Simon Hammon, uważa, że projektanci automatów online powinni skupić się na doskonaleniu rozgrywki, aby zwiększyć lojalność klientów.

Rozmawiając z Gambling Insider na temat Slot Focus Roundtable w nadchodzącym wydaniu magazynu GI na styczeń / luty, Hammon wyjaśnił, dlaczego niektóre automaty mogą nie trafić w sedno, jeśli chodzi o zapewnienie klientom rozrywki w dłuższej perspektywie.

Powiedział: „Istnieje błędne przekonanie, przynajmniej w kategoriach internetowych, że większe produkcje z ciężkimi filmami intro i super high-endową grafiką zawsze zwiększają przyjemność gracza.

„Chociaż te elementy projektu mogą pomóc w początkowym zwróceniu uwagi, podobnie jak inne formy interaktywnej rozrywki, to wciągająca mechanika i rozgrywka tworzą lojalnych fanów”.

Gdyby projektanci slotów byli w stanie połączyć to z odpowiednim potencjałem wygranej, Hammon powiedział, że skończyliby na automacie, który jest trudny do pokonania z punktu widzenia utrzymania klienta.

Zapytany o przyszłość projektowania slotów w dalszej części wywiadu, Hammon wyjaśnił, dlaczego świat innowacji automatów do gier przeżywa obecnie okres przejściowy na więcej niż jeden sposób.

„Mali dostawcy ze świetnymi pomysłami są teraz w stanie rzucić wyzwanie tym, którzy mają już ugruntowaną pozycję na podstawie produktu za produkt, co powoduje pewne pozytywne zmiany w popycie” – zauważył Hammon.

„Technologia stale się zmienia, dlatego dostawcy muszą nieustannie dostosowywać się i optymalizować pod kątem najlepszych dostępnych platform i urządzeń, oczywiście w zależności od tego, czy trajektoria tej technologii jest obiecująca do masowego przyjęcia”.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski