Newsy

Wyścigi z nagrodami NBA pojawiają się za pośrednictwem Oddsmakers, wkraczają w ostatnie dni sezonu

Najwyraźniej będzie mały dramat, przynajmniej jeśli wierzyć dziwakom, w których gracze wygra największą w NBA nagrody indywidualne w tym sezonie.

Skrócona 72 – dobiega końca regularny sezon meczowy NBA w niedzielę (maj 16) i chociaż wydaje się, że w po sezonie z prawdopodobnie pół tuzinem drużyn jako prawowitych pretendentów do wygrania mistrzostw, prawdopodobnie nie będzie dramatu, jeśli chodzi o nagrody dla poszczególnych graczy. Zwycięzcy nie zostaną ogłoszeni przez kilka tygodni, ale głosy zbliżają się do końca sezonu regularnego.

Szanse Denver Nuggets na zdobycie tytułu NBA prawdopodobnie zniknęły, gdy przegrali drugi czołowy strzelec Jamal Murray do kontuzji kończącej sezon w kwietniu – są + 3000 na kontraktach terminowych NBA, aby wygrać wszystko – ale franczyza będzie miała swojego pierwszego zwycięzcę MVP w centrum Nikola Jokic, ponieważ jest on – 2000 ciężki faworyt do zdobycia nagrody.

Charlotte Hornets broni LaMelo Ball (2) trafia do kosza, gdy jest broniona przez centrum Denver Nuggets Nikola Jokic (17) w trzecim kwartale.

No dalej i nazwijmy Jokica najlepszym graczem drugiej rundy we współczesnej historii NBA, ponieważ został wybrany nr 41 ogólnie w 2014 projekt Denver. W tym sezonie Serb prowadzi Nuggets w punktach, zbiórkach, asystach i przechwytach i zajmuje drugie miejsce w lidze w potrójnych deblach. Całe wykroczenie Denver przebiega przez prawdopodobnie najlepiej przechodzącego dużego zawodnika wszechczasów.

Jokic będzie trzecim z rzędu międzynarodowym MVP, a wygrał go Giannis Antetokounmpo z Milwaukee przez ostatnie dwa lata. The Freak miał kolejny wspaniały sezon, ale jest to + 5000 długi strzał w tym rekwizycie NBA i prawdopodobnie kończy się nie lepiej niż trzeci za Jokicem i Joelem Embiidem z Filadelfii (+ 1000). Embiid mógłby to wygrać, gdyby nie opuścił tylu kontuzjowanych meczów. Jokic nie opuszcza żadnych gier.

Ulubiony duet jazzowy za 2 nagrody

Utah Jazz walczą o jak najlepszy rekord NBA i potencjalną przewagę na własnym boisku podczas playoffów i mają dwie zakłady na faworytów do wygrania nagród.

Center Rudy Gobert to – 2000, aby po raz trzeci w swojej karierze wygrać Obrońcę Roku (również w 2018 & ’28). „Stifle Tower” dołączyłby do Dikembe Mutombo (czterech), Bena Wallace’a (czterech) i Dwighta Howarda (trzech) jako jedyni trzykrotni zwycięzcy.

Żaden gracz nie jest więcej uciążliwy w farbie niż Gobert o długości 7 stóp-1 (który ma rozpiętość skrzydeł 7 stóp-9), ponieważ prowadzi NBA w blokach na mecz i jest drugi w zbiórkach. Ben Simmons z Filadelfii zajmuje odległe drugie miejsce w kursach NBA na poziomie + 800.

Fox Sixth Man of the Year, Jordan Clarkson z Utah to – 1250, aby wygrać nagrodę pierwszy raz. Jest drugi w drużynie pod względem punktacji, ale rozpoczął tylko jeden mecz. Clarkson prowadzi również wszystkie rezerwy NBA pod względem punktacji i może ustanowić ligowy rekord w liczbie zdobytych za trzy punkty w sezonie przez gracza ławkowego. Kolega z drużyny Clarksona, Joe Ingles, jest następny pod względem kursów kontraktów futures na + 500, ale zaczął już prawie 38 Gry. Żaden gracz jazzowy nie zdobył szóstego Człowieka Roku.

Wreszcie, Debiutant Roku przejdzie do rozgrywającego Charlotte LaMelo Ball, który jest – 600. Piłka, nr 3 w klasyfikacji generalnej 2020 draftu, stracił ulubioną rolę na około miesiąc, kiedy był kontuzjowany, ale teraz wrócił i jest z łatwością najlepszym wszechstronnym graczem w klasie. Anthony Edwards z Minnesoty, nr 1 w ogólnej klasyfikacji, naprawdę pojawił się od czasu przerwy All-Star i jest + 300 drugi ulubiony.

Jamie Landry

Jamie Landry jest autorem treści, który interesuje się tym, jak historia sportu kształtuje przyszłość. Kiedy nie czyta ani nie pisze o zderzeniu popkultury i sportu, można ją spotkać, gdy gra w karty i zagłębia się w ich historię.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski