Newsy

Tim Tebow Prop Bet Kursy na sezon 2021 Jaguars

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy wszechczasów jest miał triumfalnie wrócić do NFL w tym sezonie. I podczas gdy Chad Ochocinco Johnson trenuje przed nadchodzącą walką bokserską na karcie Mayweather-Paul, Johnny Manziel przyjmuje ligę Fan Controlled Football i krytykuje zeszłomiesięczny drafting Deion Sanders, to były rozgrywający Tim Tebow, który podobno podpisze roczny kontrakt z Jacksonville Jaguars zagra ostry koniec.

Zanim zdążysz krzyczeć „Czas na Tebow!” bukmacherzy na Bovadzie przygotowali kilka statystycznych rekwizytów graczy dla byłego eksperymentu Florida Gator, Denver Bronco, New York Jet i New York Mets.

2021 Tebow Prop Bet Odds

Oprócz faktu, że Tebow ostatnio grał w profesjonalną piłkę nożną dla Jets Dziesięć lat temu doniesienie o przejściu od rozgrywającego do ostrego końca ma sens, ponieważ Jaguary właśnie wybrali rozgrywającego Trevora Lawrence’a z numerem 1 w drafcie NFL, aby zostać ich sygnalizatorem franczyzy.

Jednak Tebow nigdy nie grał ostro na żadnym etapie swojej kariery, liceum, college’u ani profesjonalistów. Tak więc, jak jego kariera baseballowa w niższej lidze, w której uderzył. 222 przez cztery sezony, wszyscy moglibyśmy (powinniśmy?) spojrzeć na spotkanie Florida Gator z Urbanem Meyerem jako eksperyment potencjalnego gracza-trenera-mentora. Tebow się zmieni 53 lat przed pierwszym tygodniem, ale jego dane statystyczne w porównaniu z nowym 22 – tydzień sezonu zasadniczego NFL bez wątpienia będzie przedmiotem dyskusji w miesiącach letnich.

Tebow Touchdown Passes

Możesz się zastanawiać dlaczego Bovada opublikował szanse na podanie przyziemienia, gdy Tebow ma wyrównać wynik po wyrównaniu. Cóż, technicznie rzecz biorąc, szwajcarski nóż armii New Orleans Saints Taysom Hill to ciasny koniec, ale dzięki Seanowi Paytonowi widzieliśmy, jak Hill ustawiał się za środkiem więcej razy, niż chcielibyśmy pamiętać.

Jest prawdopodobne, że Meyer, wspominając wszystkie stare dobre czasy Tebow w kolorze pomarańczowym Gators, narysuje kilka gier z gadżetami, w których Trevor Lawrence pokazuje się do szerokiej słuchawki i pozwala Tebowowi gotować. Dodatkowo, jeśli żyjemy w świecie marzeń, mija PONAD 1,5 przyziemienia (+ 165) zakład byłby gotówką po przyłożeniu po skoku w tygodniu 22.

Nad Pod
1,5 (+ 197) 1,5 (- 220)

Odbiór przyłożenia

Jak wiemy, Tebow jest spętany ponad wszelką miarę. Na wysokości 6 stóp-2 i prawie 400 funtów, to nie będzie wdzięczny sprint w dół pola. Nie mamy sytuacji Kyle’a Pittsa w Jacksonville. Ramka Tebowa pozwoli na pewne blokowanie przejść, a następnie potencjalne cele w czerwonych strefach, w których wybija swojego obrońcę.

To, czy Trevor Lawrence zdecyduje się zaatakować mentora-weterana, jest również przedmiotem debaty . Pomyśleć, że zdobędzie więcej niż dwa razy i osiągnie wartość OVER na + 175 byłby niesamowitym wyczynem, ale niewielu prawdopodobnie pomyślało, że uderzył 23 mieszkańcy w systemie farm Mets.

Nad Pod
2 (+ 220) 2 (- 334)

Przyjęcia (łącznie)

Tylko z punktu widzenia public relations, czy Tebow powinien przetrwać obóz szkoleniowy i dotrzeć do finału 89 -osobowej, należałoby przyjąć przynajmniej kilka przyjęć w pierwszych tygodniach sezonu. Bukmacherzy ustalili łączny sezon na Powyżej / Poniżej 8 z – 115 vig / sok po obu stronach zakładu. Ustawiając sezon otrzymując liczbę jardów powyżej / poniżej na 89. 5 jardów, insynuują, że przeciętnie przekroczy 17 jardów na odbiór, co wydaje się wysokie dla dużego faceta. To prawda, milion czynników wpływa na ustawienie tych sumarycznych statystyk Over / Under, ale jest to interesujące.

Nad Pod
8 (- 175) 8 (- 115)
Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski