Newsy

Nielegalne automaty do gier i narkotyki

W miniony poniedziałek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych oraz ponad 9000 złotych w gotówce. Ponadto zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków.

W miniony poniedziałek ostrowieccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach prowadzili czynności w jednym z lokali na ternie miasta, w związku z podejrzeniem prowadzenia tam nielegalnych gier hazardowych. Na miejscu ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do prowadzenia tego procederu oraz pieniądze w kwocie ponad 9000 złotych pochodzące prawdopodobnie z przestępstwa.

Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania. W czasie działań policjanci zatrzymali wewnątrz lokalu 4 osoby w wieku od 19 do 47 lat. Jeden z mężczyzn, 32-latek posiadał przy sobie białą substancję, którą wstępnie zidentyfikowano jako amfetamina o wadze 2 gramów.

Natomiast 47-latek posiadał blisko 15 gramów tej substancji. Wczoraj obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Dodatkowo 32-latek odpowie za udzielanie odpłatnie środków zabronionych.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski