Newsy

Pierwszy miliard jest najtrudniejszy: Nevada buduje swój status nirwany

Może być kilka miejsc na Ziemi, które zostały silniej uderzone w kieszeń przez koronawirusa niż Las Vegas. Miasto z drogowskazami w Nevadzie jest często nazywane rajem dla graczy, ale z czasem 12 miesięcy, akcja na Strip była bardziej pusta niż pustynia, bardziej głód niż uczta.

Niegdyś lśniący klejnot na zachodnim wybrzeżu of America w kategoriach hazardu, wyglądało na to, że został wyrzucony na czysto złoto z graczy. To było przed tym miesiącem.

Gorączka powraca w Vegas

Jak informowaliśmy w marcu, ceny pokoi w Las Vegas gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jednak to nie jedyna wskazówka, że Las Vegas wróciło do popularnego celu turystycznego. Jak niedawno informowaliśmy, World Series of Poker ogłosiło napięty letni harmonogram w swoich Online Series, a to jest zaledwie wstępem do prawdziwego powrotu pokera do Sin City, kiedy WSOP powróci do Rio we wrześniu.

Ponieważ Nevada potrzebuje jakiegoś wzrostu gospodarczego, Silver State wykazał zwrot w wysokości ponad 1 USD. 06 miliardów w marcu, najwięcej w ciągu jednego miesiąca od ponad ośmiu lat.

W lutym 2013 Nevada miał tak pozytywny miesiąc, ze znacznym ożywieniem z pandemii COVID – 19 wyraźna wskazanie, że Vegas znów stanęło na nogi w samą porę na powrót World Series of Poker do Sin City we wrześniu.

Co za różnica rok

Wraz z wydaniem przez Nevada Gaming Control Board najnowszej aktualizacji losów Las Vegas, nowy w raju, do którego gracze z całego świata przybywają, aby polubić Mekkę, znów rośnie. Tak musi być. Na zdjęciu w marcu 2020 Vegas wyglądało jak miasto duchów, opuszczony Strip pozbawiony jakichkolwiek działań.

To trochę jak Biegun Północny bez śniegu.

Rok temu gubernator Steve Sisolak zamknął miasto, zanim natychmiast się rozdał zastrzeżenie 25% pojemności, gdy kasyna zostały ponownie otwarte. Zaledwie kilka tygodni temu Sisolak obniżył to surowe ograniczenie frekwencji do 35% i teraz ta liczba wzrosła do 50%.

Las Vegas ma już miliard dolarów, ale otworzy swoje podwoje dla 80% pojemności pojawi się w maju po ostatniej rundzie odprężenia od osób odpowiedzialnych.

Jak szczepionki torują drogę do Vegas

Luty 2020, miesiąc przed zamknięciem Vegas zarobiło ponad miliard dolarów. Mogło to zająć 12 miesięcy , ale klejnot korony hazardu w Stanach Zjednoczonych wrócił na swoje miejsce, a wiele z wydarzeń pochodzi ze Strip, hotspotu turystycznego Vegas.

Z $ 893 milionów pochodzących z tego obszaru, słynny Strip stanowił większość tej kwoty, z ponad 500 milionów dolarów pochodzących z kasyn Strip. Południowa Nevada mogła być katalizatorem powrotu do zdrowia w ciągu ostatniego miesiąca, ale nie ma powodu, dla którego zewnętrzne granice Nevady nie dołączą do imprezy, zwłaszcza gdy World Series of Poker wkracza do miasta.

Podczas gdy Nevada prawdopodobnie nigdy w pełni nie odzyska swojego pozornie kuloodpornego źródła dochodów w oczach wielu, Sin City jest na tropie powrotu. Ponieważ WSOP powróci do Rio za zaledwie cztery miesiące, Nevada będzie zbierać duży jackpot gotowy do wygrania, gdy namiot cyrkowy będzie pełny.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski