Newsy

Wynn chce usunąć dzielniki, wyprzedzając 10 milionów dolarów gwarantowanych milionów Wynn

Las Vegas jest inne niż nigdzie indziej na świecie. Jasne, w Kalifornii body na plaży jest albo standardem, albo powszechnym celem zazdrości. W Nowym Jorku trudność jest skalą, według której ocenia się większość mieszkańców. Ale w Las Vegas chodzi o imprezę. Niedawno ta pokerowa impreza została zepsuta przez ograniczenia związane z pandemią, które wpłynęły na legendarny status Sin City jako światowej stolicy rozrywki.

Odkąd kasyna zostały ponownie otwarte, w pokera gra się online lub za ekranami z pleksi. W tym tygodniu The Wynn, jedno z największych kasyn w Vegas, ogłosiło, że w najbliższej przyszłości odejdzie od dzielników.

Dlaczego Wynn rozbiera pleksi?

Wynn / Encore to jedna z najbardziej charakterystycznych nieruchomości w Las Vegas i została dopuszczona do zdjęcia pleksi po przyznane 100% obłożenia obiektu przez władze lokalne.

To nie tylko stoły pokerowe. Ci, którzy wolą automaty do gry, będą mieli do nich nieograniczony dostęp, a ponieważ Wynn Signature Series odbywa się bez separatorów, gry cashowe były już rozdawane bez separatorów. Gra się rozpoczyna i jest bardzo dobry powód, dla którego tak się dzieje – nadchodzące Wynn Millions.

Z ogromną kwotą 10 Gwarantujemy, że Wynn Million prawdopodobnie przywita ogromne liczby w Las Vegas, przed World Series of Poker i jest postrzegany jako coś w rodzaju szalki Petriego, na której można przetestować niebezpieczeństwa związane z turniejami wielostolikowymi. Gracze nadal będą musieli nosić maski, ale nie będą tak odseparowani od siebie tak, jak do niedawna.

Co to są miliony Wynn?

Wynn Millions odbywa się od czerwca 25 th i 2 lipca, kiedy World Series zwykle odbywa się w połowie festiwalu. Z 90 przy stołach pokerowych w Wynn, wszystkie oczy dowiemy się, jak radzą sobie organizatorzy turnieju, a z perspektywy graczy każdy, kto nie podróżuje, aby w nim zagrać, ale zabezpieczy swoje zakłady przed możliwą podróżą, aby zagrać w World Series, będzie miał świetny pomysł na to, jak dokładnie ten turniej będzie praktyczny.

Koszt $ 10, 000, aby wziąć udział (podobnie jak w głównym Turnieju World Series of Poker), Wynn Millions będzie trwałym wydarzeniem, które będzie powracać z roku na rok. Gracze zaczynają się od 40, 000 i graj w godzinne poziomy na trzech różne loty pierwszego dnia. Co ciekawe, dla każdego lotu pierwszego dnia będzie osobny dzień 2, więc gracze nie połączą się w pełni do dnia 3, kiedy to będzie ich znacznie mniej. Gracze mogą też skorzystać z jednej możliwości ponownego wejścia.

Czy decyzja Wynn zapoczątkuje efekt domina?

Wynn mocno naciskał na swoich pracowników, aby zaszczepili się przeciwko COVID – 19, usunąłem pleksi i będzie gospodarzem wielostołowego turnieju bez barier. Czy więc ta decyzja prawdopodobnie doprowadzi do tego, że inne kasyna – i lokale – pójdą w jej ślady? Wydaje się to bardzo prawdopodobne, jeśli z żadnego innego powodu inne placówki Vegas nie będą chciały zostać w tyle.

Wiele innych kasyn będzie je oglądać z przynajmniej żywym zainteresowaniem i być może ich firmy na linii. Niektórzy byli skąpi w kwestii nadchodzących zmian, a Wenecjanin nie ogłosił żadnych zmian w swoich obecnych ograniczeniach. To samo można powiedzieć o Golden Nugget, który do czasu ogłoszenia zmian przez Nevada Gaming Control Board trzyma się ośmioosobowych, podzielonych gier w pokera.

Wynn Millions jest zobowiązany do być fascynującym turniejem. Będą tam jedni z najlepszych graczy na świecie, którzy zmierzą się ze sobą za $ 10 przynajmniej m puli nagród. Dalszy wpływ pokera bez barier może jeszcze doprowadzić do tego, że poker zostanie największym zwycięzcą.

Powrót do góry przycisk
pl_PLPolski